Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Çılgın Tavuklar ÖP (Ödeme Puanı Alma) Çılgın Tavuklar Nasıl Oynanır..

Çılgın Tavuklar ÖP (Ödeme Puanı Alma) Çılgın Tavuklar Nasıl Oynanır..
Çılgın Tavuklar ÖP (Ödeme Puanı Alma) Çılgın Tavuklar Nasıl Oynanır..

Bildiğiniz gibi internet üzerinde oynanan oyunlar arasına giren ve gerçek para kazandıran ,gerçek para derken TL kazanmanızı sağlayan Oyun Çılgın Tavuklar şu sıralar 100 binlerce kişi tarafından oynanmaya başladı. Çılgın Tavuklar”da Ödeme almanız için Ticaret Kısmında ÖP kısaltılan Ödeme puanı almanız gerekiyor kaç Ödeme puanınız varsa ona göre TL çekebiliyorsunuz.

Çılgın Tavuklar da daha çok kazanmak isterseniz ilk başlarda kazandığınız para ve ÖP’leri çevirip akçe yapıp Tavuk almanız daha mantıklı. Yumurta üretiminiz çoğaldıkça zaten TL ve Akçe kasmanız hızlanacaktır.

Çılgın Tavuklara Oyununa KaydoL bu linkten kayıt olursanız 1500 AKçe ile direk oyuna başlarsınız. TIKLA ÜYE OL

Çılgın Tavuklar Ödeme Puanı Ne zaman Yüklenecek. Hangi Saatlerde yüklenir Yorum olarak  sorabilirsiniz. Çılgın tavuklar ÖP hilesi varmı.1 eKİM çILGIN tAVUKLAR öP NE ZAMAN DAĞITILACAK.

Sistem Nasıl İşler ?
Tavuk Satın Alın
Yumurtalarını Satın
Her Pazartesi Talep Ettiğiniz Bakiyeniz Hesabınıza Yüklenir

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın