Devlet Bahçeli yoğun tempoya yenik düştü

Devlet Bahçeli yoğun tempoya yenik düştü
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Afyonkarahisar’ın ardından güne Burdur ve Isparta’da partisinin düzenlediği genişletilmiş il istişare kurulu toplantılarıyla devam etti. Günün ikinci adresi Burdur’a Afyonkarahisar’da bir dinlenme tesisinde onuruna verilen öğle yemeğinin ardından gelen Bahçeli, öğretmenevinde düzenlenen toplantıda konuştu.

SON DURAĞI ISPARTA OLDU

Bahçeli, konuşmasını basına kapalı toplantıda yaparken, çıkışta bir partilinin bebeğiyle yakından ilgilendi. Bebeği kucağına alıp seven Bahçeli, bebeğin de kendisini uzun uzun incelemesine izin verdi. Bahçeli için günün son durağı Isparta oldu.

YORGUN DÜŞEN BAHÇELİ’NİN GÖZ KAPAKLARI KAPANDI

Isparta’da bir otelde düzenlenen istişare toplantısına katılan MHP lideri, Süleyman Demirel Üniversitesi girişinde partililer tarafından karşılandı. Bir günde 3 ilin değerlendirme toplantısına katılan MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin, Isparta’da günün yorgunluğu hissedildi. Kendisinden önce kürsüye çıkan Isparta İl Başkanı İsa Yalçın’ı dinlerken zaman zaman ağırlaşan göz kapaklarını açık tutmakta zorlanan Bahçeli, kısa aralıklarla gözlerini kapatıp dinlenirken burada da yaptığı konuşma da basına kapalı gerçekleşti.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 6 Ağustos 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: