Duygularımızla Oynadılar! Kısmetse Olur Evi Meğerse Dev Bir Yalanmış


Duygularımızla Oynadılar! Kısmetse Olur Evi Meğerse Dev Bir Yalanmış

Herkesin çılgınlar gibi izlediği, izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur programında şok gelişme!

Gelin ve damat adaylarının aslında hiç de sizin bildiğiniz gibi olmadığını, bu kadar izleyiciyi nasıl da kandırdıklarını bu galerimizde size gösteriyoruz!

1. Serhan Çeliker ile başlayalım!

“Ben buraya adamlık öğretmeye geldim!” diye geçinen evin “has erkeği” aslında bir ajanstan çıkma çakma model. Birçok programda, dizide, kliplerde ve bazı markaların çekimlerinde boy göstermiş kendisi. Boy göstermekle de kalmamış oradan oraya zıplamış. Aynı zamanda diğer damat adaylarından Emre Ubeyli ile de yıllardır çok yakın arkadaş. İşte görüntülerinden bazıları:

Bu Tarz Benim

İffet dizisi

Arto’nun bir şarkısının klibi

2. Melis Buse Betkayan

Eve girdikten kısa bir süre sonra tüm sosyal medya halkının nefretini kazanan bu çingene kızımız da cast ajanslarından çıkma. O yarışma senin bu yarışma benim gezmiş durmuş. Zaten bütün dikkatleri üzerine toplamaya çalışmasından anlamamız gerekiyordu.

Bana Her Şey Yakışır yarışmasından

Vay Arkadaş yarışmasından

3. Emre Ubeyli

Serhan’ın ikizi -ee ne de olsa yıllardır yakın arkadaşlar- bu “fitness antrenörü” arkadaşımız da evde adamlık dersleri veriyordu herkese. Canım sen o dersleri başka yerde ver istersen. Hmm mesela podyumlarda?

Serhan Çeliker ile birlikte

4. Ayça Ekin Beğen

Evli birine göre Emre’ye aşkından ölüyormuş rollerinle iyi kandırmışsın bizi tatlım. Aynı zamanda bu kızımız da cast ajansından. Eşi Halil Demirkıran da birkaç dizide küçük rollerde oynamış.

5. Adnan Kızıltaş

Gelin adaylarından Ceyda ve eski adaylardan Melek ile çok yakın arkadaş olan Adnan sadece modellik yapmıyor aynı zamanda birçok yarışmaya da katılıp boy göstermiş. E bize de bunu göstermek düşer. Sevgili Adnan o “Angara” havaların bize sökmez tatlım.

Çeşitli modellik yarışmalarından

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından

6. Ceyda Kırıcı

Eve ilk girdiğinde Serhan için ölüp biten, kendini yerden yere atan Ceyda da cast ajansından çıkma köylü bir kızımız. Damat adaylarından Adnan ile yıllardır çok yakın arkadaş olduklarını daha önce söylemiştik. Aynı zamanda Ceyda’nın sevgilisi de Adnan ile çok yakın arkadaş.

Ceyda, sevgilisi ve Adnan

İşte Benim Stilim yarışmasından

Umut Kaya’nın bir klibinden

7. Erdem Dalfidan

Melis yüzünden ne hale geldin be yavrum! Evde sakin ve sesini yükseltmeyen, sevilen minnoş damat adaylarından biri olan Erdem, Bu Tarz Benim yarışmasından hatırlayacağınız Çiğdem Çelik’in kuzeni. Onun sayesinde girmiş bu eve. Aynı zamanda yine Bu Tarz Benim yarışmasındaki Emel Özkızıltaş’ın da eski sevgilisi. Ay öldüresi var bizi!

8. Cansel Çördük

İlk başta sessiz sakinken Eser ile olan ilişkisi yüzünden pek popüler bu ara. Aslında Cansel 20 değil 18 yaşındaymış. Tabii ki bu da cast ajansından. Çılgın Dershane filmde rol almış. Aynı zamanda Vine’da ünlü olan Murat Sakaoğlu’nun da eski sevgilisi.

Cansel ve Murat Sakaoğlu

9. Eser West

God damn it! Çarpık Türkçesi ve Cansel’e yiyecek gibi bakmasıyla ünlü arkadaşımız. Kendisi tabii ki de model. Hatta bunu tescillemiş. Aynı zamanda eski gelin adaylarından Melek ile çok yakın arkadaşlar.

Eser ve Melek

Eser Çakmakçı!

10. Daniela Grajdenau

Bir zamanlar en favori gelin adaylarındandı. Özellikle gelin adaylarının evinde bu “yabancı gelin sevdası” çok fazla tartışma konusu oluyordu. Ama bakın bakalım o sevgili Dani aslında neymiş:

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinden

Güneşin Kızları dizisinden

11. Tankut Denker

Amerika’dan geldiğini söyleyen, herkesin sevdiği, “masaj terapisti” olan damat adayı. Halbuki hala evli olduğunu iddia edenler mevcut. Evlilik videoları da geziyordu ortalıkta. Ama asıl bomba Şevval Sam’ın eski sevgilisi olması!

Şeflerin Düellosu yarışmasından

12. Mehtap Taşkıran

Herkesin nefret ettiği ama ısrarla programdan elenmeyen gelin adayımız. İstisnasız herkesle tek tek kavga etti. Ama ne yazık ki bu kavgaları boşuna çıkarttığını söylemek zorundayız. Çünkü kendisi de cast ajansından.

, Duygularımızla Oynadılar! Kısmetse Olur Evi Meğerse Dev Bir Yalanmış esekadam.com farkıyla sizlerle.

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  zm srecine soruturma alsn - Hrriyet Gndem
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 28 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın