Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Ecem ÜZGÖR Artık Arka Sokaklar’da

Ecem ÜZGÖR Artık Arka Sokaklar’da
Ünlü Oyuncu Vasfi ARŞAN Çelik, Ecem UZGÖR’e Sahip Çıktı!
Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerle Türkiye’nin gönlünü fetheden, Ünlü Oyuncu – Yönetmen Vasfi Arşan Çelik Türkiye’yi güzellik yarışmasında temsil eden Ecem Uzgör’e sahip çıktı.
Son olarak Aşk Laftan Anlamaz’a katılacağını idda edilen ünlü oyuncu bu iddaları yalanlamıştı. Yine Son olarak Top Model Miranda Kerr ile çektiği reklam filmiyle gündede olan Ünlü Oyuncu – Yönetmen
Vasfi Arşan Çelik, İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Türk model Ecem Uzgör, Almanya’nın Bremen kentinde 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Top Model of the World’de Türkiye’yi temsil etmesiyle sosyal medyanın gündemine oturan  Ecem Uzgör’e yapılan acımasız eleştirilere sert çekti gösterdi.
Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan sosyal medya hesabından Ecem Uzgör için ” Bu kadarda olmaz, Bu kadar acımasız olmayın, Her şeyden önce ülkemizi temsil etmiş – ediyor.. Neden bu tarafından düşünmüyorsunuz. Müslümanız, Müslümansınız Allah (c.c) yarattığı her kul güzeldir. Ecem Uzgör’ü kötülemek şevkini kırmak için malesef klavye delikanlıları iş başında yapmayın.. Yazıktır Günahtır ”
Bu sözlerle Ecem Uzgör sahip çıkan ünlü oyuncu  Vasfi Arşan Çelik gelen tepkiler karşısında, Ne söylerseniz  söyleyin bu benim düşünce ve görüşlerim diyerek söylediklerin arkasında durdu.
loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 16 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın