Elazığ ‘da Çocuk Katili Yakalandı.

Elazığ ‘da Çocuk Katili Yakalandı.
Geçen Gün Elazığ‘da Boğazı Kesilerek öldürülen küçük kızın Katil zanlısı Yengesi çıktı.

Kimliğe göre Annesi görünen  M.A Kızı’nı öldürdüğü şüphesiyle Adliye’ye sevk edildi.

Olay  Abdullah Paşa Mahallesi 272. Sokak’ta bulunan Batı Kent Sitesi’nin ikinci katında meydana geldi. Teyfik Yaramanoğlu Ortaokulu 3. sınıf öğrencisi Nazlı A.  Yaş 12, derste rahatsızlanınca aynı okulda görevli öğretmen babası Halis A.’ya söyleyerek annesiyle hastaneye gitmek için eve gitti. Daha sonra kendisine ulaşamayan babası komşularını arayarak bakmalarını söyleyip yardım istedi.Komşular evlerine gidince kapıyı açan M.A bazı kişiler eve geldi Kızımı bıçakladı dedi.Gelen Ambulans’daki sağlık yetkileri çocuğun aldığı bıçak darbesiyle öldüğünü söyledi.

Polisi aramayıp komşularına haber veren Yenge Yani Anne Mesude Aydın polis şüpheli diye göz altına altı.

Amcası olan Halis Aydın Gerçekte yengesi  olan Nazlı A. Kardeşlerinin çocuklarını Nüfuslarına alarak Annelik Babalık Yaptıkları ortaya çıktı.

Sürekli çelişkili ifade veren M.A Evde bulunan kanlı giysi ve yeni yıkanmış olan kanlı bıçağı polis şüpheli görüp katil zanlısı olarak yakalayıp Adliyeye sevk etti.

Alıntı:

Elazığ’da 12 Yaşındaki Kız Evinde Bıçaklanarak Öldürüldü

ELAZIĞ’da ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki Nazlı Aydın, evinde bıçaklanarak öldürüldü, üvey annesi Mesude Aydın da baygın bulundu.

Bıçaklanarak Öldürülen Nazlı’nın Üvey Annesi Adliyeye Sevk Edildi

ELAZIĞ’da ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki Nazlı Aydın, evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili evde olayın ardından baygın bulunan üvey annesi…

12 Yaşındaki Çocuğun Katili Tutuklandı

Elazığ’da boğazı kesilerek öldürülen 12 yaşındaki Nazlı’nın katili olduğu iddiası ile adliyeye sevk edilen yengesi M.A. tutuklandı

ELAZIĞ’da ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki Nazlı Aydın, evinde bıçaklanarak öldürülmüş, üvey annesi Mesude Aydın’da baygın olarak bulundu.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 11 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: