Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Eşek Şakası – Yapyap

Eşek Şakası – Yapyap
Meşhur kanal Yapyap kanalından bir Eşek Şakası ,Cem ile Melih her zamanki gibi bir birlerine yaptıkları Eşek Şakaları sonrasında tekrar bir Eşek Şakası ile intikam alma çabasındalar.Önceki eşek şakasında Cem’e tuvaletten aldıkları suyu içirmişler gibi yaparak midesinin bulanmasına yol açtılar eh düşününce harbi Eşek Şakası    bu izleyeceğiniz videoda ise  Cem intikamını Melih ten alıyor  hemde ne intikam .Melih yani zavallı Melih diyelim Ofis Koltuğuna Bağlayıp sokağa bırakacaklar her yere kamera yerleştiren şakacılar yada Eşek şakacıları Melih’i bu sefer çok kızdıracaklar. izleyelim bakalım neler olmuş alın size Eşek Adamdan EŞEK ŞAKASI .

Yapyap Kanalı Youtube Bilgileri: YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP’a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Video Sahipleri Tabikide izlediğinizde anlayacaksınız Youtube yapyap kanalı.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın