Eşek Sudan Gelene Kadar Döverim Diyen Muhtar

Eşek Sudan Gelene Kadar Döverim Diyen Muhtar
Kocaeli ‘den Bir Muhtar “Eşek Sudan Gelene Kadar Döverim” diye tehdit etti. Kız Çocuklarının Akşam ezanından sonra Velisiz olarak parkta gezdiğini görürsem Döverim dedi.

Ben Hayatım boyunca Çocuklarıma bir tokat bile vurmamışım diyen KOCAELİ ‘nin Gebze ilçesinde Arapçeşme Muhtarı Lütfen çocuklarımıza Sahip çıkalım dedi.

Artık Esprimi yaptı ciddimi söyledi bilemem ama Eşek Sudan gelene kadar döverim ne Eşek Adam olarak İtiraz ediyorum .

İşte O muhtarın Açıklaması :

-Kız çocuklarının akşam ezanından sonra parklarda velisi olmaksızın dolaşmasını görmek istemiyorum.

-18 yaş altı çocukların ağzında sigara görmek istemiyorum.

-Gençlerin bir arada toplanıp, ahaliyi rahatsız edebilecek, gürültü verici ve uygun olmayan argo kelimeler kullanarak ses kalabalığı yapmaları tarafımca uygun görülmemektedir.

Kandaz uyarılarına uymayacakları ise şöyle uyardı:

’Bu saydıklarıma karşı aksi davrananları eşek sudan gelene kadar döverim, bilmiş olun. Beni bilirsiniz. Sevmesini de iyi bilirim, dövmesini de. Benden söylemesi’

Remzi Kandaz’ın tehdit içeren paylaşımları tepki görürken, vatandaşlar muhtarın üzerine düşmeyen görevlerle uğraştığını bildirdiler.

Herkesin çocuklarına sahip çıkmasını isteyen Remzi Kandaz, “Herkes çocuklarına sahip çıksın. Gece 12, 13 ve 14 yaşlarında kız ve erkek çocuklarının velisi olmadan, ağızlarında sigara parklarda, sokaklarda ne işleri var. Ben bu duruma üzülüyorum. Kendi çocuklarımda görmek istemediklerimi, mahallemin ve komşularımın çocuklarında da görmek istemiyorum. Başlarına bir şey geldiği zaman herkesten çok ben üzülüyorum. Keşke diyeceğimize şimdiden önlemimizi almaya davet ediyorum. Çocuklarımıza şimdiden sahip çıkalım ki ileri de keşkeler demeyelim. Ben hayatım boyunca kendi çocuklarıma bile bir tokat vurmuş değilim. Bu paylaşımım da başka art niyetim yok” dedi.

Muhtar efendi ALLAH razı olsun bence bu uyarı insani olarak verilmiş bir uyarı döveceğinden değil de Uyarının dikkate alınması için böyle söylediğine eminiz.hiç olmasa bir nebze olsun fark eder insanlar diyelim . Ama Eşek SUdan Gelene Kadar Döverim ne ya ben  suya gittiğimde gelmiyor muyum çok ayıp valla:)

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Eşek Sudan Gelene Kadar Döverim Diyen Muhtar (2 Yorum)

%d blogcu bunu beğendi: