Esra Erol 16 Ekim 2015 – Kavgalar ve Sürpriz’ler

Esra Erol 16 Ekim 2015 – Kavgalar ve Sürpriz’ler

Esra Erol 16 Ekim 2015 – Kavgalar ve Sürpriz’ler ile ekranlardaydı. İlk olarak Kamile Hanıma Talip gelen Murat Aktaş Bey Konuşmadan Önce Saz çalıp türkü söyledi.

Daha Sonra Kamile hanımla görüşen Murat Bey Evlendikten sonra çocuk’da istediğini belirtti,bu arada locada bulunan Bayan adaylar konuşmak için söz isteyince ortalık karıştı.

Meğerse Murat Aktaş bey daha servis’de iken tüm bayan adaylara talip olmuş, ne kadar şaka  yaptığını söylese’de bu durumdan kendini kurtaramadı ve kamile hanımdan Ret cevabını aldı .Karavanın Açılmamasını isteyen Kamile Hanım Murat Bey’i geldiği yere gönderdi.

Daha Sonra Melek Hanım’ın Talibi geldi ,sert tavırlarıyla locada neredeyse kavga etmediği kişi kalmayan Melek Hanım bile Talibi gelince şaşırdı.Birgün önce yayını izlediniz’mi diye gelen talibine sordu.Talibin getirdiği çiçeğe Melek Hanım Esra Erol bakıp Kahve falına bakar gibi yorum yapan melek hanım çiçekler çok karışık sizinde aklınız karışık dedi. Melek Hanım ve Ercan beyin Kavga ve atışmaları sürekli devam etti.

Aslı Hanım Rahatsızlığından dolayı yayına gelememesinden sebep sürekli gelip giden Talibi Tarkan Bey yayına katılarak Aşk ilanında bulundu, Tarkan Bey Bir pankart yapıp aslı hanıma jest yaptı ekranda şiir okudu Aslı Seni Seviyorum Dedi. 16 Ekim Cuma Esra Erol Evlen Benimle İzlemek için …

 

İşte Aradığınız Konu  Hanife, talibi Deniz için ağladı.... Zuhal Topal'la 15 Mart 2016
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 17 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla