Esra Erol 2 Kasım – Meryem Hanım ve Talibi

Esra Erol 2 Kasım – Meryem Hanım ve Talibi
2 Kasım  Esra Erol Evlen Benimle – Atv Ali Haydar  ilk defa Babası’nın Adını Sera Erol’dan duydu. Ali Haydar ‘ın Annesi Canlı Yayında Neler Söyledi.

Programa yeni katılan Bahar hanım 32 yaşında Moda Evi var istanbulda yaşıyor ve hiç evlilik yapmamış Kalabalık bir aile isteyen Bahar Hanım taliplerini bekliyor.

 Esra Erol locaya Kalabalık Aile de yaşamak istermisin sorusuna maşallah locanın hepsi kalabalık aile istedi. Kaynanın yanında oturacaklarmış gibi boş boş konuştular bana kalırsa,Kalmaz zaten Eşek adam olarak boş boş konuşdum yine.

Ali Haydar ‘ın Annesi neler Söyledi Ali Haydar Babasının Adını Esra Erolda öğrendi Halil İlger . Ali Haydarın babası yaşıyormu Annesi neler söyleyecek Şimdiye kadar neden  Babasının Adını söylememiş hepsini açıklayacak.

Meyrem hanım taliplerini beklerken Ameliyatına yardım için Rizeden Suriye Odabaş aradı Maddi olarak yardımcı olmak istiyorum dedi. Suriye Odabaş’ı benim oğlumda aynı hastalıkdan 20 gün önce ameliyat oldu ve iyileşti. Oğlumun boyu ameliyattan sonra 5-7 cm uzadı.

 Meryem Hanım Hastalığı için yardım etmek isteyen Suriye Odabaşı hanıma ne cevap verdi.  Meryem Hanım benim hastalığımın derecesi 140 bu yüzden ameliyat olumsuz olabilir dedi. Skolyoz hastalığı olan Meryem Hanım Ne cevap verdi? Rize’ye Gidecekmi? Meryem’in  Talibi Arif bey küçükken geçirdiği havale yüzünden eli ve ayaklarında küçük bir engeli var. Yıldırım bey Meryem hanım ve Talibi Arifi yemeğe çıkarmak istiyorum dedi.  Meryem hanım: 28 yaşında, hiç evlenmedi, skolyoz hastası ve İstanbul’da yaşıyor. 2 Kasım Esra Erol Yayından Sonra Video ‘su Burada.


Senden Çocuğum Olsun İstiyorum – Esra Erol… paylaşan: zeyneptaskin
 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: