Esra Erol 2 Şubat Düğün Töreni -Mehmet ve Selin

Esra Erol 2 Şubat Düğün Töreni -Mehmet ve Selin
Esra Erol 2 Şubat Salı 2016 da Neler oldu Çılgın gelin Adayı isteklerine Neler ekledi ? Nevruz Nişantaşı da damat bulacak mı Locadaki Erkekler ile Esra Erol Ekibi tarafından yapılan Maç sonucu neydi  Esra Erol Maç  Sonucu Ekip mi kazandı Locadaki damat adaylarımı kazandı.  halı Saha Maçı Esra Erol Milli Maç gibi yayınlandı Maç videosu ve Görüntüleri Sayfamızda  video bölümünde bulabilirsiniz.Maç Sonucu Damat Adayları Locadaki erkekler Maçı 12 – 8 Kazandılar. Golleri kim attı ? 1 tepsi baklava karşılığı yapılan maç  sonucu locadaki adaylara ve izleyicilere dağıtıldı. Maç Öncesi Esra Erol’un eşi Takımı ile konuşma yapıp İlk maçta yenilin Yıldırım abinin kalbi var kalp krizi geçirir Burnu estetikli fazla yaklaşmayın dikkatli olun diye bilgilendirdi ve İnşallah yenileceğiz diye maça çıktılar.Esra Erol’un Eşi  Ali Özbir çekimleri sonradan çekip yayınladığı ortaya çıktı . 🙂

Locadaki Adaylar : 12

Esra Erol Ekibi : 8

yeni Gelen Gelin Adayı Kırmızı Kıyafeti ile tüm dikkatleri üstüne Çekti Bakü de yaşayan Azeri kız Aydan  24 Yaşın da Aydan Güzelliği ile Tüm Erkek adayları toplayacak gibi. Aydan ‘ın hayatı nasıl nasıl bir talip bekliyor ? Esra Erol Aydan Kim Aydan soyadı nedir. Aydan Daha Önce Bir Evlilik Yapmış 4 ay evliliği sürmüş yanlış seçim yaptığı için boşanmış Aydan Muhasebeci Azerbaycan Bakü de yaşıyor Evlilik Yapmış Çocuk yok. 32 Yaşına kadar Talipleri olsun istiyor hayatında hedefleri olmasını istiyor tahsilli olsun veya kendini geliştirmiş olsun Aydan Böyle bir talip istiyor.

    AYDAN FOTO GALERİ 

Daha Sonra Esra Erol Nikah töreni için gelin ile damat adayını konuk etti Elif İle Göksel Düğünü Esra Erol’da canlı yayında. Gelin Elif Aktaş ile Damat Göksel Balkan Canlı Yayında Evlendiler.

Damat Adayı Mehmet için gelen Selin ne karar verdi ? Mehmet Bey Selin hanımı anlatırken yüzü güldü. Mehmet ve Selin Yemekte neler konuştular bilinmez ama Mehmet bey Selin hanımı Beğendi olumlu karar verdi .

           ESRA EROL 2 ŞUBAT 2016 İZLE      
loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: