Esra Erol 20 Kasım – Ahmet ile Mutlu Olamayız.

Esra Erol 20 Kasım – Ahmet ile Mutlu Olamayız.
Esra Erol Evlen Benimle 20 Kasım Cuma Günü neler yaşandı. Locadan Esra Erol!a yazılmış pankartlar açılınca Esra Erol Ağlamıyacağım dedi Her pankart türkçe Yazılmıştı ama ama Rus Güzel Leyla Rusça Seni Seviyorum Esra Erol yazmıştı.Esra Erol Bugün son programını yapıp hamilelik iznine ayrılıyor.Hafta Başı Pazartesi Nilgün Belgün sunacak olduğu Evlen benimle Bakalım neler değişecek.

Ekrana Asistanları’nı davet eden Esra Erol Onları öpüp vedalaştı.Ayça ve Ahmet Karar Anı için Paravana geçtiler Ayça Hanıma şimdi Aile olabilecekmisiniz Diyen Esra Hanıma Hayır olamıyacağız dedi.Ahmet bey ise Timsah Gözyaşları dökme dışarda gülüyorsun Ayça Nasılsan öyle davran dedi. Ahmet beyin Sarı Papatyası ile Neler oldu ,Neden Vazgeçti? Ayça Hanım Ahmet ile Mutlu olamayız artık Bitti her şey dedi. Locadan Yorum alan Esra Hanım’a Demir bey ağır yorumlar yaptı biz usandık artık bunlar hangi surat ile gelip burada oturacaklar dedi.Yengesinin yayına bağlanmasını istemeyen Ahmet bey Yengesine mesaj atıp neler söyledi? Ahmet Beyin Yengesi Abisinin Eş,i telefonla Canlı yayına katıldı .Esra Erol biz kızmakla haklımıyız dedi Yengesi ise Ailece karar verdiler Abileri bizim aileye uymaz Ahmet dediler ama son kararı Ahmet’e bıraktılar Üstüne gitmediler dedi.Esra Erol FOX TV de iken karşı çıktılar şuan için birşey söylemediler dedi.Ahmet ,Ayça’yı çok sevdiğini söyledi bize ama güvenmiyorum Ayçaya dedi Ayça Hanımın Duygularına emin değilmiş Ahmet Bey.

Veda Günü Esra Erol Hafta’ya pazartesi Esra Erol’la yı sunacak Kişi Nilgün BELGÜn olacak . Bugün 20 Kasım Cuma Esra Erol Oğlu Ömer Erol’u kucağına almak için programa ara verecek.Ahmet ve Ayça olayından sonra Bahar Hanım Talibini karşılamak için paravana geçti 3 Yıl öncede programa gelen Murat Bey Bahar Hanıma Talip geldi.Bahar Hanımın Annesi de Stüdyoda idi Murat Bey Kendini  anlattı iki çocuğum var ve çocuklarımı hiç bir şeye değişemem dedi.Bahar Hanımın Annesi Çok Güzel konuşuyor bir çaya çıkmalarını tavsiye ederim diye kızına söyledi.Bu arada Levent Bey Mavi Şarkısını Mükemmel olarak seslendirdi.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 20 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: