Esra Erol 25 Kasım Leyla Hanım ve Talibi

Esra Erol 25 Kasım Leyla Hanım ve Talibi

25 Kasım Esra Erol ile Evlen Benimle  Çarşamba Nilgün Belgün Sunumu ile Ekranlara geldi. Rus gelin Leyla ‘ya talip gelen İsmail ‘in üzerine geldiler. Ali Haydar İsmail ‘e Ayak Ayak üstüne atmanız burdaki büyüklere terbiyesizlik dedi.Ali Haydar stüdyoya geldi Şınav çekti bu enerjinizi neye borçlusunuz dedi olay çıktı. Kitapmı okuyayım cezaevi gibi volta mı atayım dedi locadan tepkiler yağdı.Kitap okusan Bu şekilde davranmasın dediler.

Leyla Hanıma talip olarak geldin neredeyse Kafese Koyup kimseye göstermeyeceksin dediler.İsmail Bey ise Benim yaptıklarıma saygı duyacaksınız dedi Leyla Hanım ise ben doğru karar verdiğime emin oldum dedi.Olumsuz karar veren Leyla hanım Kimden hoşlanıyor? İsmail Leyla ile İbrahim arasındaki muhabbet beni rahatsız etti dedi. Servis de yapılan şakaları yakıştıramadım dedi. Leyla Hanımı kızdıran İbrahim Leyla hanımın servisde olan olayları anlatmasına yol açtı Servisde benimle evlenir misin sende Anne seviyor bende anne seviyor diye sürekli bana laf attı diye bitirdi Leyla Hanım.

Hatice Hanıma gelen talip paravan açılınca Hatice hanımın her zaman dediği gibi ben hiç bir şey hissetmedim dedi ama hatice hanım daha önce gelen adayları içinde ben yakışıklı bey istiyorum dedi.Şükrü bey ise Hatice hanım ne istediğini bilmiyor dedi. Leyla Hanım yapılan yorumlara dayanamayıp locadaki kadınlar burda başka arkada başka konuşuyor dedi.

Esra Erol Evlen Benimle Ercan Bugün neler anlattı. Anne ve Babasını kaybeden Ercan Beni herkes sinirli agresif sanabilir ama ben yalnızım diye eksiklik var evleneceğim zaman Düğün bile yapmak istemiyorum çünkü annem babam yok yanımda dedi.

 

 

 

İşte Aradığınız Konu  Esra Erol ile Evlen benimle Oldu Nilgün Belgün.23.11.2015
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 25 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Esra Erol 25 Kasım Leyla Hanım ve Talibi (1 Yorum)

  1. aslında burdan bakarken ikisininde birbirine yakıştiriyoruz ailece gerçekten çok yakışiyorlar birbirilerine güzelbi tablo çikiyor meydana kavga etmelerinin sebebi onları dahada biyakın gösteriyor umarım luvrita ve ibrahim size mutlulluklar dilerim işallah iyi olur engüzel aşklar kavgayla başlar

Araç çubuğuna atla