Esra Erol 30 Kasım da neler yaşandı .

Esra Erol 30 Kasım da neler yaşandı .

Esra Erol 30 Kasım da neler yaşandı .

Evlatlarını 4 yıldır göremeyen Cuma bey “Baba” çocukları ile neler konuştu. Leyla ile İbrahim neler yaşadılar İbrahim Leyla ‘nın paravanda ağladığını gördükten sonra yemeğe götürdü bu yemekte neler yaşandı ve ne karar verdiler İbrahim ve Rus gelin Leyla ne ile karar aldılar.

Esra Erol (Nilgün BELGÜN) e yeni gelen Hakan bey 36 Yaşında Türizm sektöründe çalışıyor Ankara da Yalnız yaşıyor ve Taliplerini bekliyor.Nilgün Belgün ben Hakanı beğendim hemen adayları arasın dedi. Bugün Sorulan Soru Aldatma ,Hakan bey Aldatma ,Aldatmadır küçük büyük olmaz ve çok kötü birşey olarak cevap verdi. Nilgün hanım ise hep kadınlar Adatılıyor dedi de Boş dedi En çok aldatan kadındır bana kalırsa çünkü erkek kadını kadınla aldatıyor .Eski Manken Nadide Hanımda eski eşim Polis ti ve yaptığı araştırma sonucu Türkiye de kadınlar daha çok aldatıyormuş ve Birinci sırada İzmir varmış.

Ayça hanıma gelen Talip 2 oğlu var ve en büyük çocuğu 18 yaşında 17 yıl evlilik yapmış ve güven nedeni ile Ayrılmış. Ayça hanım 26 yaşında ve Locadan gelen yorumlar ise Çocuklarınız ile aynı yaşta neden Ayça hanımı seçtiniz siz 42 yaşındasınız Ayça 26 yaşında bunu bilerekmi geldiniz dediler.Yaş sorunu ortaya çıkınca her zamanki gibi 53 Yaşındaki Demir bey araya girdi Demir bey Yaşın önemi yok Bu nasıl konuşuyorlar Davul bile dengi dengine çalar diye konuşmasın kimse diye Bayanlara çıkıştı.

Baş başa Yemek Yiyen Leyla ve İbrahim Sohbet Edip Hayallerini anlattılar.Leyla ile İbrahim birlikte bir yola mı çıktılar. Servis’de şakalaşan çift geçenlerde kavga edip sorun yaşamışlardı İbrahim Özür dileyip Leyla Hanımı yemeğe çıkarttı bu yemekte neler yaşandı. Mihriman Hanım ise Oturduğu yerden Locadan Demir beye Hakaret edip Terbiyesiz dedi.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla