Esra Erol Ali Haydar ve Büyük Aşkı Özlem

Esra Erol Ali Haydar ve Büyük Aşkı Özlem
17 Aralık Esra Erol ile Evlen Benimle izdivaç programında Ali Haydar’ın Herkesten Sakladığı Büyük aşkı kim ? sorusuna yanıtını verdi. Canlı Yayına davet ettiği aşkı Özlem ile katılan Ali haydar neler hissettiğini anlattı. Ali Haydarın Aşkı Özlem bir Televizyon kanalında Edebiyat ile ilgili program sunuculuğu yapıyormuş. Sunucu olan Özlem’in ses tonunda’da belli olduğu gibi Şiir Okuyor Evlenmiş boşanmış 1 Çocuğu olan Özlem 28 Yaşında ,Ali Haydar kriter önemli değil içimde birşey varsa kriter önemli değil diye cevap verdi. Ali Haydar ve Özlem birbirlerini tanıma evresine girdiklerini söylediler Ali Haydar ilk defa annem gibi hissettiğim biri ile karşılaştım dediği için biraz tepki alsada mutlu oldukları belli olan çifti alkışladılar.

TÜM AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ 

Ali Haydar’ın aşkı Özlem de Şiir okudu Baba Şiiri okuyan Özlem herkesi duygulandırdı.Bu Ali Haydar’da amma edebiyat sevgisi varmış arkadaş gelen giden Şair oluyor. ALi Haydar ve Özlem bir Yola girdiler bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak bu konu hakkında rus leyla neler yapacak göreceğiz.

Esra Erol Ali Haydar ve Aşkı Özlem by zeyneptaskin

Canlı Yayında Neşe Hanım yıllardır görmediği kızına olan kırgınlığını anlattı peki kızının bu öfkesinin nedeni Ne?onu da videomuzun sonunda izleyebilirsiniz.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 17 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Esra Erol Ali Haydar ve Büyük Aşkı Özlem (1 Yorum)

  1. Kısmetse Olur Murat’tan Mehtap’a Sürpriz Özür için One Response (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

%d blogcu bunu beğendi: