Esra Erol Aysun Hanım- Evlen Benimle

Esra Erol Aysun Hanım- Evlen Benimle
Evet gelelim Aysun Kadın Fasulyesi’nin Faydalarına… 

Esra Erol Evlen Benimle‘ya Yeni katılan Aysun hanım,oldukça güzel ve duygusal bir bayan .programa Katıldığı gün çok duygusal anlar yaşattı Babasına benzettiği  Hayrettin beydi galiba Onunla Sarılıp ağladı,ağlattı.

Aysun hanım yaş: 45

Evlilik Durumu : Hiç Evlenmedi

Memleketi : Zonguldak

Neyse Talibi geldi kibarlık yaptı çaya çıktı onuda geçelim Bugün facebookta gezinirken girdim baktım Esra Erol sayfasına anam oda ne Memati bile talip olmuş Aysun Hanıma ,yorum yapmışlar seninle evlenmek istiyorum aha telefonumda bu diye telefon numaralarını eklemişler.

Nedir bu arkadaş yakında Damat anneleri facebookda Hamam Sayfası açıp gelin adaylarının Cıbıldak fotolarını isteyecekler onlarda orda yayınlayacak.

Hadi Bakalım Aysun Hanım Senin durumun ne olacak izleyip görcez.

Birde Hanife ve Aslı var izmir’li güzeller,hiç biri gelen adaylarını beğenmediler. Hele Hanife küçüklüğünü bilirim Kundakta geldi ama halen 20 yaşında yakında X-Men’den teklif gelecek hanifeye Hücreleri yaşlanmıyor ya Yada zamanı durduruyor Uzay Bükücü,son bükücü,Yada Damat bükücü İsmiyle izleriz.

Aslı Hanıma Jetle gelenler bile var ama yok hala elektirik alamadılar,bir akıllı damat adayıda eline şok aleti alıp gelmedi az beyninizi çalıştırın yaw hazır elektirik işte …

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 6 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: