Esra Erol Ebru ve İbrahim

Esra Erol Ebru ve İbrahim
Esra Erol Rus güzel Leyla , Luvrita yeni zellanda’lı talibine olumsuz kararı verdi Luvrita Kırmızı elbisesi ile güzelliğine güzellik katmıştı.Bu araar maşallah Esra Erol’a gelen kızlar ne bu böyle hangi ana doğurmuş Melih ‘in yanında oturan bu Elena kim böyle tü tü tü maşallah diyelim. Elena 28 Yaşında ve Pisikolog .

Rahmi bey ve Mediha Hanım karar anı için buluştular kararları ne olacak Rahmi beyin söylediği yalan nedir .Rahmi ve Mediha hanım olumsuz karar verdiler ve bitirdiler Mediha hanım stüdyodan ayrılırken Rahmi bey yeni talibini karşılamak için paravanda beklemeye devam etti . Balıkesir’den gelen Hanife hanım Rahmi beye Talip Oldu.Rahmi bey ile Aynı şekilde annesine bakan Hanife hanım sırf bu yüzden Rahmi beye Talip olmuş.Peki ya Rahmi beyin Büyük Yalanı Nedir.Esra Erol ,Rahmi beye Hazırmısın dediği anda duygusal müzik çaldı sanki Sadri Alışık Sevgilisinden Ayrılmış gibi. Rahmi bey Evlenmiş boşanmış 20 yıl önce iki kızı var Tanıştığı hanımlar Rahmi beyin annesi var diye istememişler ama Rahmi Bey Annesi öldüğü halde annem var deyip taliplerini denemiş Annesi 1 yıl önce ölen Rahmi bey peki neden Böyle yaptı vefalı biri aradığı kesin tabi ama Hanife hanım Bunu bilmeden Talip oldu kendisine Artık kararı olumsuz olursa ayıp eder.

Ebru Hanım locadan kime Talip oldu Ebru ‘da kırmızı elbisesi ile muhteşem görünüyordu peki Ebru Locadan beğendiği isim kim ?

Ebru tabikide Locadan İbrahim ‘e talip oldu Kendinden emin olan ebru Esra Erol ya hayır derse sorusuna Etmez eminim demişti.Ebru ilk geldiği zamandan beri olursa böyle biri olsun diye Ebru hanımı kast etmiş.

 

 

İşte Aradığınız Konu  01.01.2016 Esra Erol - Ali Haydar Özlem- İbrahim ve Ebru
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla