Esra Erol Evlen Benimle 29 Ekim

Esra Erol Evlen Benimle 29 Ekim
Sabiha ve Demir Bey Arasında süren iki günlük gerginlik Sabiha Hanımın Demir beyin elini öpmesiyle son buldu. 29 Ekim Perşembe Günü Yayınlanan Esra Erol Evlen Benimle ‘de Sabiha Demir Beyin Elini Öptü.

Ali Haydar mücadele ile dolu tanıtım filmi arasından sonra Melek Hanım Talibi ile buluştu. Melek Hanıma Talip beklerken çok sakinsin diyen Esra Erol Locada aslan burda kedi gibisin dedi AHmet Bey Tüm sarışınlar öyle dedi Tabi Melek Hanım Sivri diline sahip çıkamadığından Ahmet Beye Sarışınlar kovalasın seni dedi. Talibi Serkan ile Buluşan Melek Hanım  sorulara cevap veren Serkan bey ve Melek Hanım  Serkan Bey 10 Yıllık Aşkı ile arasındaki şarkıyı söylemek isteyince Melek hanım Aşkınızı İtiraf etmek içinmi geldiniz diye laf yapıştırdı.

Melek Hanım Paravanın Açılmasını istemiyorum ve Şarkı söylemenizi ‘de istemiyorum dedi.Melek Hanım Serkan Bey Ayrıldığı Sevgilisini Unutmamış Görüşmek istemiyorum dedi. Yeşim hanımı kıramayan Melek Hanım Paravanın Açılmasına Razı oldu ve Serkan Bey paravan AÇılırken Şarkı söyledi o şarkı İşte Bu Bizim Hikayemiz.Canlı Odaya Melek ve Serkan İkilisi Gitti. İbrahim ve Elif Olumsuz cevabı verdi. İngiltere de Yaşayan Suna hanımın talibi Asım bey Çocuklu Diye Suna Hanım Kabul etmedi. Vildan Hanım Eski Talibi İbrahim Beye Seslendi Ahmet bey bana geldin şimdi eski talibini soruyorsun dedi.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 29 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Esra Erol Evlen Benimle 29 Ekim (1 Yorum)

%d blogcu bunu beğendi: