Esra Erol Hanife Ayrıldı mı – Neler Oluyor

Esra Erol Hanife Ayrıldı mı – Neler Oluyor
Esra Erol Hamilelik İznine Çıktığından beri programı Nilgün Belgün Sunuyor. Evlendirme Programında en çok ilgi gören Hanife ve Aslı hanımdı .Aslı Evlendi ve Programdan ayrıldı Bir diğeri Hanife ,Hanife eski kanaldan Fox Tv den Esra Erol ile Birlikte ATV ye gelmişti ama Esra Erol İzne ayrıldıktan sonra Hanife de Ortadan kayboldu. Fox Tv Zuhal Topal’la Evlen Benimle Programında Umut’a talip olmuştu ve Unutamadığını söylüyordu ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la evlen benimle de görünmeyen Hanife Zühal Topal’la Evlen Benimle locasında devam ediyor Belliki hala Umut’u unutmamış peşinden gitmiş.

Esra Erol’la Evlen Benimle programında Eski olanlar neden talip beğenmiyorlar? Demir gelen tüm taliplerini neden geri çeviriyor.Ercan Locadan Ayşe hanıma Talip olmuştu oda eskilerden Yeni gelen İzmirli hanımefendi Ayşe hanıma talip olan Ercan olumsuz karardan sonra tekrar locadaki yerini alıp taliplerini beklemeye devam ediyor kocayayacak farkında değil. Melek Hanım var birde hanım hanımcık yüzü varda ya çenesi Düşman başına oda bayağı talip bekleyecek gibi.

Bu arada Bu evlendirme Programlarında Maaş veriyorlar mı vermiyorlar mı adamlar işi gücü bırakıp sabahdan akşama kadar orda bekliyorlar yani işsiz güçsüzler hadi gece çalışanalr bi şekilde evlenmek için para kazanırlarda hepsimi baba parası yiyor arkadaş , gerçi babasını yeni bulanalr ne yapıyor Ali haydar mesela babasına yeni kavuştu bu çocuk gelmiş orda talip bekliyor evlense ne yapacak yeni iş bulup öylemi hayatına devam edecek yoksa programlarmı karşılayacak geçimini . İnsan düşünüyor bunları Tabi Eşek Adam olarak bende düşünüyorum öyleyse varım.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: