Esra Erol ile Evlen Benimle 6 Ocak 2016

Esra Erol ile Evlen Benimle  6 Ocak 2016
Esra Erol ile Evlen Benimle  6 Ocak 2016 Çarşamba  Bahar Hanım dün paravan açılmadan programın bitmesi üzerine talibini göremeden ayrılmıştı ama eve gidince internetten bakarak talibini gördüğü için bugün paravansız olarak talibi ile görüştü.

Bahar Hanım  talibi Zeki bey için ne karar verecek. İbrahim ve Luvrita sürekli birbilerine olan ilgilerini inkar ediyorlardı  ama artık kendilerini ele verdiler  İbrahim ve Luvrita ‘nın olay görüntüleri.  Esra Erol Bugün bebeği  Ömer Erol ‘un ilk görüntülerini canlı yayında gösterecek. Elena Hanım 28 Yaşında ve bugün Ergün beyden çiçek aldı ve talip olarak yayına gelecek. Elena Hanım Psikolog ve hiç evlenmedi Özbekistanlı  ama Elena hanım başkası ile görüştüğü için locada oturmaması gerektiğini söylediler ve Elena hanım eğer eski talibini ret ederse yeni gelen talibi ile görüşecek. Yeşil gözlü Hatice hanım İsveç ‘den gelen talibini ağırladı Hatice hanım talibi Davut beyle çaya çıkıp birbirlerini tanımaya karar verdiler.

Serdar ,Annesi ve babasının terk ettiği Serdar Teyzesini annesi olarak bildi ve Annem teyzemdir dedi .Dün canlı yayında Annesi ile yüzleşen Serdar Bugün Teyzesi Dizar hanımla canlı yayında.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 6 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: