Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Esra Erol Mehmet ESEF ve FERZANDE Hanım- Neredesin Sen

Esra Erol Mehmet ESEF ve FERZANDE Hanım- Neredesin Sen
Esra Erol 10 Haziran Neler yaşandı Neler oLdu falan filan  🙂 Mehmet ESEF ile  FERZANE Hanım  paravana çıktı FERZANE hanım Nereli bilmiyorum .Ferzane Hanım Mehmet ESEF’ı ı tanımak istiyor ve Aşık oldum galiba dedi.Mehmet ESAFI’ı çok beğendigini ve  kendisini araştırdığını söyleyen Ferzande hanım Mehmet EsEf ile tanıma yoluna girecekler mi? BakalıM FERZANE Hanıma Mehmet ESAF ne şarkı söyleyecek dedik ama Mehmet ESAF kızı görmeden Neredesin sen demeye başladı Tatlı Dillim Güzel yüzlüm diyor Ferzande hanımada uyuyor hadi hayırlısı diyelim bakalım.Mehmet ESEF Kızı gördü Melek gibi güzelsiniz dedi bile hadi hayırlısı diyelim:

Yasin ve Vildan ne Karar verecekler. Dedikodular için Sosyal Medya hesabından Vildan’ı Engelleyen Yasin ve Vildan neler konuştular hepsi yayından sonra burada izleyebilrisiniz.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın