Esra Erol Melisa Talibi Uğur

Esra Erol Melisa Talibi Uğur
20 Ocak Esra Erol  Günün ilk konuşu Ankaralı  Cem bey Siyah gözlükler ve Kasketi ile giriş yaptı 48 Yaşındaki Cem bey Taliplerini aramak için Esra Erol Evlen benimle programına yeni geldi Cem Bey Nasıl bir Talip arıyor kriterleri nedir ? 5 Aylıkken evlatlık verilen Feride Mutluluğu Serdar’da aramak için geldi. Müzik duyunca oynamaya başlayan Ayşe hanım talibi Mehmet bey hakkında neler anlattı.

Melisa dün Talip olarak gelen Uğur bey ile ne karar verdiler Uğur bey söyleyemediği  sözler ile Melisa yı etkilemeye çalışmaya çalışırken Laflar heyecandan  karıştı Yaş kirpik ölümsüzlük gibi birşeyler dedi ama anlamadık bizde Melisa gibi. Melisa Hayır desede Uğur bana bir şans versin adını istanbula yazarım dedi yazık ya valla yazık yokluk işte insanı izdivaç programlarına düşürüyor. 🙂   Melisa Kim ?           MELİSA GALERİ 

Locanın güzeli olan Ebru dün kendine gelen talibi Özgür ile ne karar verdiler stüdyoya hızlı ve güler yüzle girselerde olumsuz olduğu kesin. Ali Haydar ve Esra neler yaşadı neler konuştular tepkiler ne içindi birazdan video eklenecektir.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 20 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: