Esra Erol Sude – Esra Erol 24 aralık 2015

Esra Erol Sude – Esra Erol 24 aralık 2015
Esra Erol Ahmet ve Sude .Ahmet’in herkesten sakladığı isim Büyük aşkı kim. Ahmet ‘te İranlı gelin modasına uydu ve İranlı Sude ‘ye talip oldu .33 Yaşında iranlı Olan Sude İstanbul ve Amerika’da ikametgah ediyor. Daha önce açık ve sonra ALLAH için kapanan Sude bugüne damgasını vurdu .Esra Erol Sude daha önce başka birine talip olarak gelmişti ve olumsuz olduğu için Ayça hanım olmaz bu iş dedi.

Ayça hanım ile Demir bey  ile kavga edip Sude hanımın duygularına inanmıyorum Ahmet ‘e yazık olacak zarar görecek dedi.

esra erol 24 aralik 2015  de neler oldu. Sude Kim ? Esra Erol İnstagram Adresi nedir?

Esra Erol Sude Hanımın kapalı olduğu için tanımadım ve şaşırdım yoksa bana normal geldi inşallah düğün nişan olur dedi. Seba ,Hakan Devri Kapandı şimdide Ahmet ve Sude tantanası başlayacak galiba.

Esra Erol Sude- İranlı Sude -Seba ile benzerlik

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 25 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Esra Erol Sude – Esra Erol 24 aralık 2015 (3 Yorum)

  1. Ahmet’le Sude aşkında, daha önceki diğer olaylarda da olduğu gibi görülüyor ki, maalesef Kindar bir nesil yetiştirmeyi bırakın, şimdiki aklı başında olması gereken yaşlardaki insanlarda çok kindar olmuşlar. Anlıyamıyorum insanlar neden hep karşısındakilere kötülük yapmak için uğraşıyorlar. Ne oldu bu millete, nerde kaldı müslümanlık. İnsanlar neden birbirini sevmek yerine, düşmanca davranıyorlar. Nerde kaldı kul hakkı? Birbirinizden utanmıyorsunuz da, Allah’tan utanmak yok mu? Yetti gari, TV’lerdeki proğram yapımcıları, zahmet olmazsa bi silkenip kendinize gelin gari. Reyting uğruna siz çanak tutuyorsunuz bu şiddete, lütfen kendinize gelin. TV’lerde şiddet’e son vermek için RTÜK denilen kuruluşu vazifeye davet ediyorum

  2. İnsanlara kötülük yapanlar, kul hakkını yediklerini bilmeli ve kimsenin, kimseye kötülük yapmamaları lâzım bence.

%d blogcu bunu beğendi: