Esra Erol’da Kıskançlık’lar Hanife . Güzel Kız Aslı

Esra Erol’da Kıskançlık’lar Hanife . Güzel Kız Aslı
Esra Erolda Hanife Kıskançlık Krizine girdi Hanife neden ağladı.

Esra Erolun Tatlı ve şirin Kızı Hanife Villada ve Stüdyoda Kıskançlık Yapıyor diye Diğer Gelin adaylarınca Sitem yağmuruna tutulunca Ağladı.

Esra Erol Tatlı Kız Hanife Arasındaki dialoglara gelin Adaylarıda Yorum yaptı.

İlk Başlarda Şu güzel olan gelin adayı Aslı ilede Kavgalılarmış Kıskanmış aslıyı  Hanife,Kıskanılmayacak biride değil Yani Aslı Hanım.

Arkadaş Hanife’nin Kıskançlığı Bir kenarda dursun şimdilik ama Böyle güzel kızın Ne işi var Televizyonda Damat Arayacak. Aslı Esra Erol Programına çıkmış Evlenmek istiyorum diyor.Töbe Töbe Demekki Harbiden Memleketin Çivisi Çıkmış yokmu eli ayağı düzgün mühendis, doktor bu kadar olmaz o kız güzelim Aslı ya bir kerem .Eski Halim olsa hemen çıkıp talip olurdum Alırdımda kızı ordan kurtarırdım eskiden Boyle EŞek Adam değildim. 🙂

Neyse Aslı ile Hanife ilk zamanlar kavga etmişler ama şimdi çok iyi abla kardeşlermiş.

Bir tane moruk gelin adayı var ne işi varsa onların orda torun torba sahipleri çıkmış ben Erkek Arıyorum diyorlar neyse bu moruk karı Hanife’ye belliki annelik ablalık yapmaya çalışmış göstermelik olarak hanifed eona içerlemiş .Falan Filan Bayram da Esra Erol Yayınlanacakmı bilmiyorum ama Merak Ettim şimdi Yayınlansada izlesek. Bu arada ercan İle Ayla Tanıştılar ve Olumsuz karar verdiler.

Yeni Baktım 24 Eylül 2015 Esra Erol Bayramda Yayındaymış: ESRA EROL’DA 19. BölümAşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye’nin en sevilen programı “Esra Erol’da” çok yakında atv’de başlıyor…

Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşacak. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estirecek. Yeni sezonda atv’de Esra Erol ile büyük sürprizlere hazırlıklı olun!

“Esra Erol’da” yeni sezonda
hafta içi her gün atv’de!

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: