Evlen Benimle Esra Erol 24.11.2015 Yurt Dışına Çıkmak…

Evlen Benimle Esra Erol 24.11.2015 Yurt Dışına Çıkmak…
Esra Erol ‘la 24 Kasım 2015 Salı günü yayınını Nilgün Belgün Açtı Açılışta öğretmenler gününü kutladı.Locada kim Kafta Sonu kiminle yakalandı? Hatice hanıma gelen Talip Giresun’dan Geldi Hatice hanım ile çay içme hakkına sahip oldu.

Nilgün Belgün Locadan Kamile hanımı paravana çağırdı Talibini karşılarken Öğretmenler Gününü kutladı. Kamile Hanımın Talibi Hakan bey 1 evlilik yapmış bir oğlu varmış ablası bakıyormuş Şivesinden belli olduğu gibi Hakan bey Rizeli. Kamile Hanım Hakan beye Aileniz beni kabul etmese ne yaparsınız diye sordu Hakan beyde Ayrı otururuz da diye cevap verdi. Bahar Hanımdan yorum istedi Bahar Hanım’ın yorumu olumsuz oldu.Mustafa Beyde politik cevapla işi geçiştirdi.Kamile Hanım Talibi Hakan beye Olumsuz cevap verdi .

Serap ile Uğur birbirini tanımak için kendilerine fırsat vermişlerdi Serap hanım uğur bey için Mükemmel bir insan demişti bakalım bugün karar gününde o Mükemmel insan için ne diyecek? Uğur ve Serap neler anlattı? Uğur bey Serap hanım için kişilik olarak çok hanımefendi biri yemek yiyemedik ama öyle birbirmizi tanımaya çalıştık dedi.Evlendikten sonra ben yurt dışında çalışmayı düşünüyorum Kanada ve Avusturalya  da çalışmak yaşamak istiyorum dedi.Serap hanım ise Türkiye de kalmak istediği için  Olumsuz karar verdi. Serap hanımında Abisi Avusturalya’da yaşıyormuş defalarca abisi kendisini yurt dışına çağırmış ama Türkiye den ayrılmak istemiyormuş Serap ise Abim Avusturalya da diye Uğur bana talip oldu daha önce İsviçre de yaşamak isteyen başka birine talip olarak gelmiş.Uğur bey Evlilik programı ile Vize müdürlüğünü karıştırmış galiba diyelim.

Locadan Hafta Sonu Kim Yakalandı ? Leyla Hanımın Talibi Kim?

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 24 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: