Evleneceksen Gel – 11.11.2015

Evleneceksen Gel – 11.11.2015
11 Kasım Seda Sayan Uğur Arslan ile Evleneceksen Gel Özlem Rest Çekti Ya Annen Ya ben dedi Mehmet Ağladı. Seda Sayan Evleneceksen Gel kamera arkasında Özlem ve Mehmet arasında neler yaşandı. Özlem Mehmet için hiç birşey yapmadı bir adım bile atmadı bana karşı Annesi olmaz dedi Mehmet’in sesi bile çıkmadı dedi. Mehmet ‘in annesi olmaz dedi Mehmet Özlemi istiyorum anne dedi. Özlem Annem Bana kızdı kızım seni istemiyorlar ise sen neden istiyorsun dedi. ve Özlem Mehmet’e “Ya Annen Ya Ben ” dedi. İstenmeyen Gelin Özlem Canlı Yayında neler söyledi. 11.11.2015 Seda Sayan Evleneceksen Gel’de.

Neslihan  ve Hasan ilişkisinde sürpriz gelişme Nişan ve Düğün olacak. Neslihan Çok güzel gidiyor hafta sonu isteme var pazartesi Nişan olacak en yakın zamanda nikah olacak dedi. Aralık Gibi Nikah düşünen Hasan ve Neslihan Neler anlattı Evleneceksen Gelde. Yeni Gelen Yufus Bey işitme Engelli Engelli olan biri ile evlenmek istiyor.

Müjdat , Neslihan’a ne cevap verdi?  Güzel , Müjdat Yediğimiz yemeğin hesabını bana ödetti dedi.  Özer,Ömür,Güzel,Müjdat Yemek parası kavgası ne oldu?  Güzel Hanım sinirlendi Emrah seninde gözün bende peşimde geziyorsun Bunları geç dedi.  Güzel ,Emrah Benimle ilgileniyor dedi, Locada kavga ettiler. Müjdat ,Güzel Çok üstüme geliyor dedi.  Neslihan Hanımı Kabul etmedi. İhsan ve Çiğdem neler konuştu ihsan Çiğdemin Kabini fethedecekmi?  Çiğdem Ben yazlıktaydım ama Arkamdan laf çıkmış Özer ile Çiğdem oteldeydi demişler yalan olduğunu söyledi.

Güzel Hanıma Sürpriz talibini karşıladı neler oldu? Güzel hanımın talibi Bektaş Bey 38 Yaşında Antalya’da turizimle ilgileniyor ve Merzifon’lu hiç evlenmemiş.

 

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 11 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: