Evleneceksen Gel 12 Kasım – Nehir Neden Kavga Etti

Evleneceksen Gel  12 Kasım – Nehir Neden Kavga Etti

Evleneceksen Gel  12 Kasım ‘da neler oldu.  Özlem ve Mehmet neler konuştu?  Hakan , mehmet beyden Bedriye Hanımı ayarlaması için Mehmete söylemiş ama  Mehmet Bedriye’yi Kendisi ayarlamaya çalışmış dediler ama Bedriye Hanım yalanladı. Mehmet ,Hakan için benimle konuştu dedi. Özlem boşu boşuna kıskançlık yapıyor dedi. Mehmet ve Özlem Kavgası ben gidiyorum diye başkalarını ayrlamaya çalışıyor dedi.Hakan ,Mehmet benim işim bitti diye Bedriye’nin telefonunu yanımda sildi dedi.

Müjdat ve Güzel Hanım arasındaki olaylı dakikalar sonrası neler yaşandı. Dün programda yemek ve hesap tartışması yaşanmıştı. Müjdat Hesabı Güzele ödetti dediler diye Müjdat Çok Sinirlenmişti.

Kevser hanım Talibi Yusuf bey ile Biz anlaşamayız dedi. İşitme Engelli Yusuf Başka Talipler ile görüşmek istiyor hiç evlenmemiş olacakmış ve edirne’de yaşayacakmış ve Talibi işitme engelli olmasını istiyor. Yusuf için gelen Elif  Nasıl alaştılar? Yusuf ile Elif Çay İçmeye Çıktılar.

Berke Sürpriz talibi Kim 10.000 TL aylık geliri olan Berke ‘ye kim Talip geliyor. Özlem Yeni talibini karşılamak için oturduğunda Mehmeti Unuttunmu sorusuna evet tamamen unuttum dedi  ve yeni talibi Halil bey ile görüşmeyi kabul etti. Zafer ,Nehir’e talip olmayı düşündüm dedi .Nehir ,Zafere bağırıp çıktı, Halil ,Özleme Talip olmasına Nehir Kızmış olabilir .Nehir Neden çıldırdı. Nehir ,Halil beyden Hoşlanmış olmasından sebep stüdyoyu bağırarak terk etti. Güzel ,Güzel Şarkı Söyledi Mesele Şuki Manidar Bir şarkı Senden Ayrılmış olmam kimin için söyledi.

İşte Aradığınız Konu  Zafer, Nihal'i ağlattı! Gönüllülerde battaniye krizi... survivor 2016
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 12 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla