Evleneceksen Gel – Mehmet ve Gamze – 01.12.2015

Evleneceksen Gel – Mehmet ve Gamze – 01.12.2015
Evleneceksen Gel  1 Aralık ‘da Neler oldu ?

Sedat ve Güzel neler konuştu ? Dün talibini uğurlayan Güzel locadakilerin ve Seda Sayannın ısrarı üzerine Güzel’e talip olan Sedat Dün çok acil oldu aday kalkar kalkmaz benim buraya oturmam ters geldi dedi.Güzel ‘in giydiği kıyafetler bazıları tarafından çok konuşuluyor Açık giyiniyor diyenler şerefsiz ,Namussuzdur dedi Güzel’in Kıyafetlerine Karışılması çok yanlış dedi ve kararı ise ilerleyen dönemlerde vereceğiz dedi. Gamze Kafam Çok Karışık dediği Mehmet ‘le ilgili neler açıklayacak?

Evleneceksen Gel ‘de Mini etek tartışması sürüp gidiyor arkadaş minide giyilir uzun etekde giyilir oturup kalkmasını bilsin yeter.Mini Etekle ilgili açıklama yapan Yusuf ,Pakize hanımı örnek gösterince Pakize ile Yusuf arasında tartışma çıktı.Müjdat ile Yusuf arasında kavga çıktı Müjdat herkese sataşıyorsun Yusuf her gün aynı şeyi yapıyorsun diyerek sesini yükseltti. Semih Çiğdem hanıma talip olduktan sonra Ayşe hanımı da kaybetti

Güzel ise dün bana talip olan Murat bey oyuncu diyorsa halkta oyuncu der.Müjdat ise herkes oyuncu oyuncu diyor ama iki senedir buradayım kimseyi dizide veya sinema filminde görmedim nasıl bir oyunculuk dedi.

Özer gelen Talibi Selma ile görüşürken bir dakika  dışarı çıkabilir’miyim diye izin istedi.Yapılan yorumlar olumlu oldu.Özer ve Selma  konuşurken Seda hanım Hanife’ye neden Özer tarafına bakmıyorsun dedi Selma ise ben Hanife ‘den izin alıp öyle geldim dedi. Özer Özlem’e ilgi duymuyorum dese de seviyor dedi geçen Hanife nin giydiği Mini etek için laf söyledi kıskanıyor dedi. Seda Sayan ve Uğur Arslan nın sunduğu bu evleneceksen gel programı evlendirme programımı yoksa bilerek ve isteyerek kavga ettirme programımı adama talip gelmiş Seda Sayan eski taliplerini söne bilerek sürüyor bırak evlensin madem evlendirme programı ise.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: