Fahri Karataş Neden Kayboldu – Müge Anlı

Fahri Karataş Neden Kayboldu – Müge Anlı
Müge Anlı ‘ya Katılan Fahri KARATAŞ ‘ın Annesi  Manisa : Oğlunun 8 Ekim 2015 Tarihinden beri kayıp olduğunu ve haber alamadığını söyleyerek oğlunun bulunmasını istedi. Gözleri yaşlı Anne Oğlu Fahri Karataş için Arkadaşalrından 400 Bin TL borç topladığını öğrendiğini ve hayatından endişeli olduğunu’da belirtti,Müge Anlı  Fahri KARATAŞ ‘ın Kayıp olduktan sonra bir otelde kaldığını daha sonra otelinde parasını ödemeden kaçtığını Annesine söyleyip hayatta olduğunu belirtti. Manisa ‘da Tornacılık Yapan Fahri ,çizim yapan bir arkadaşıyla ortak iş yapıyormuş fakat Fahri Karataş Kaybolduktan Sonra arkadaşı öyle bir ortaklık yaptığımız iş yok demiş.

Fahri Karataş’ın arabası Çanakkale’de bulundu.  Arabasının Plakası Araç plakası Beyaz araba  45 FK 637

Canlı Yayında Fahri KARATAŞA evine dönmesini borçları varsa onların zamanla ödeneceğini önemli olan hayatı olduğunu söyledi. Fahri KARATAŞ ‘ı Görenlerin Müge Anlı – Tatlı Sert Programına veya Polis 155’e bildirmeleri rica olunur.

SAĞLIĞINDAN ŞÜPHE EDİYORUZ”

Konuşmalarında gözyaşlarını tutamayan çaresiz baba Orhan Yalçın olayı şöyle anlattı; “Benim oğlum 6 Ekim Salı gecesi saat 24.00’da çalıştığı fabrika olan Valfsen’den kendi arabasıyla çıkıyor. O zamandan şu ana kadar kendisinden bir haber alamıyoruz. Kendisi de arabası da yok. Telefonları kapalı. 5 yıl önce eşimden ayrıldık. Bu yüzden oğlumla sık sık görüşemiyorduk. Çok nadir görüşüyordu benimle. Oğlum çok sevilen sayılan, kalbi çok temiz olan bir kişiydi. Valfsel’de çalışıyordu. Annesi de bende çok merak ediyoruz. Bütün emniyet kanallarımız araştırıyorlar ama henüz ortada bir iz yok. Oğlumun sağlığından şüphe ediyoruz artık. Biran önce bulunmasını istiyorum.”

kaçtı, fahri karataş, fahrinin annesi, kayıp genç, manisa fahri, manisa kayıp, müge anlı manisalı kayıp

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 15 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: