Gardırop Savaşları-gardrop ,gardolap savaşları Artık her ne savaşı ise

Gardırop Savaşları-gardrop ,gardolap  savaşları Artık her ne savaşı ise
Hepsi bitti bu kalmıştı evet Fox tv de başlayacak olan Gardırop Savaşları başlıyor. Gardırop mu gardop mı yoksa benim dilimde gardolap mı 🙂 Fox TV ‘den öğrendim Gardırop muş.Program Nasıl İşte Benim Stilim tarzında mı yoksa yeni bir formatmı Gardırop Savaşları Fragmanını aağıda yayınlayalım ona gre bir fikrimiz olur herhalde.Fox TV Gardırop Savaşları Fragmanı izledikten sonra eminim  Kadın ,Erkek Ekran savaşları başlayacak o nasıl bir fragman  victoria secret gibi gerçi Gardırop Savaşları na bu fragmandaki güzeller başvurmamıştır herhalde Seçimler hala yapılıyor Gardırop Savaşları Başvuru formu fox tv web sitesinde hala duruyor demekki seçmeler devam ediyor. Gardırobuna ve tarzına güvenen cesur kadınların yarışacağı Gardırop Savaşları yakında FOX’ta!

Cesur kadınlar Başvurabilir diyor ,demek ki bayağı iddalı kıyafetler sergilenecek.Peki Formatı nasıl olacak Gardırop ,Gardrop,gardolap savaşlarının amma zor ismi var arkadaş sanki kullanılmış elbiseleri giyip çıkacaklar.Belki de öyle bir formatı vardır daha önce kullandıkları elbiseleri değiştirip düzenleyip giyeceklerdir  ama zor illa hanımlara para harcatırlar öyle eskiyi yenilemek olmaz bize gitmez ekonomiye katkısı büyük olması lazım bu programın da:) Bakalım Bekleyip göreceğiz Gardırop Savaşları Nasıl bir program. Fragmanı izleyebilirsiniz.


loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Gardırop Savaşları-gardrop ,gardolap savaşları Artık her ne savaşı ise (2 Yorum)

  1. Sayın yonetici. Tebrik ederim. Çok güzel bir içerik olmuş. Gülerek okudum tüm yazdıklarını. Senin gibi esprili bir arkadaşla tanışmayı isterdim.

%d blogcu bunu beğendi: