Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Gardırop Savaşları Kim Elendi – Yeni Yarışmacı.

Gardırop Savaşları Kim Elendi – Yeni Yarışmacı.
Gardırop Savaşları Tam bir savaş gibi ilerliyor Aycan ve Tansu kavgası neler oldu hepsi Gardırop Savaşların da . Diskalifiye olacak kişi Kim. 20 Mayıs’da Gardırop Savaşlarında elenen isim Tansu BİLİCİ olacak.20 Mayıs Gardırop Savaşların da Gizem DİNİBÜTÜNOĞLU birinci olacak.23 Mayıs Pazartesi Gardırop Savaşları’na Burçin ÖZGÜN gelecek. Yarışmacıların İsimleri ve Tüm Bilgileri sitemizde bulabilirsiniz .Gardırop Savaşları Yarışmacıları instagram hesapları ve Soyadları.Gardırop Savaşları Kim Elendi – Yeni Yarışmacı. Yarışmacılar daha Önce Hangi Yarışmaya Katımışlar.

,Yarışmacı

Tansu Bilici

Durum

Devam Ediyor

Meslek

Öğrenci

Kimdir-Biyografisi

Tansu 23 yaşında, aslen Ağrılı, İstanbul doğumlu. Öğrenci, ailesiyle yaşıyor. Eve prenses olarak geldiğini ve diğer yarışmacıların hikayelerini merak ettiği için katılıdığını söylüyor. Daha önce Ana Ocağı yarışmasına da katılmış.
Gizem DİNİBÜTÜNOĞLU tabiki ajanstan geldi.
Doğum Tarihi :         1994
Boy :         1.76
Kilo :           68
Ayak No :           40
Göz Rengi :          Ela
Saç Rengi :      A.Kumral
Beden :          38
Özel Yetenekler :    Latin Dansları
Yaşadığı Şehir :         İstanbul
loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 16 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın