Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Gardırop Savaşları Yarışmacıları ve Ödül

Gardırop Savaşları Yarışmacıları ve Ödül
Gardırop Savaşları  Başladı .Birçok Programa rakip olarak gösterilen gardrop Savaşları şimdilik kendi içinde küçük kavgalarla ile dikkat çekmeye başladı. Yağmur eskiden 17 kilom fazla vardı diyor ama şuan ki haline bakılırsa şişmanlık yağmur’a yakışmıştır. Aycan Kırmızı Tulumu ile kendine kıyafet seçmek için Yalçın  beyden yardım alıyordu . Gardırop savaşları ifşa edilecek gibi bir program değil şimdilik .Dekolte sevdiğini söyleyen Yağmur oramı buramı kapatmak istemiyorum dedi Bence de Yağmur aynı fikirdeyiz. Evin nazlı kızı Açelya Gardırop’ta  hangi kıyafetleri seçti Konsept olarak Açelya ne seçti .İşte Benim Stilim benzeri Gardırop savaşları yavaş yavaş reyting merdiveninde tırmanmaya başladı. Gardrop yani Gardırop Savaşları Ödül olarak günün birincisi 1000 TL kazanacak. Eski Kıyafetlerini kullanarak yarışan yarışmacılar Programın sonunda Yüz Bin TL (100.000 TL) birinci olan ödül alacak.

Peki Gardırop Savaşları Yarışmacıları kimler Adları ve Soyadları . Gardırop Savaşları 3. Bölüm 

Açelya Karaca: 29 Yaşındadır ve günlük hayatta pilates uzmanı olarak çalışmaktadır .Gardırop Savaşları Açelya

 

Gizem DİNİBÜTÜNOĞLU: 1994 doğumlu olan Gizem Latin Danslarına çok meraklıdır; ileride dans ile uğraşmak istemektedir.

Gizem şuanda modellik yapmaktadır.

r. Gizem şuanda modellik yapmaktadır.

Aycan DEMİRCİ: 1996 İstanbul doğumlu yarışmacı 20 yaşındadır ve İstanbul’da yaşamaktadır. Günlük hayatta modellik ile uğraşmaktadır. Daha önce İşte Benim Stilim yarışmasına da katılmıştır.

 

Serap Çetintürk: 1986 doğumlu güzel yarışmacı 20 yaşındadır ve Profosyonel Dans Koreograficisi olarak çalışmaktadır.

 

Gözde Özmercan: 1991 doğumlu güzel yarışmacımız 25 yaşındadır ve İstanbul’da yaşamaktadır. Üniversite öğrencisi olan Gözde çok hırslı bir yarışmacıdır.

 

Tuğçe Karabıyıkoğlu: 1987 doğumlu olan yarışmacımız tarzına ve gardolabına çok güvenmektedir.  29 yaşında olan Tuğçe; bir şirkette halkla ilişkiler uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yağmur Ege Kılıç: 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur; 21 Yaşında olan güzel kızımız üniversite eğitimine devam etmektedir.

Gizem Ay: 1988 doğumlu Gizem  28 yaşındadır ve  Abiye Gelinlik Modelliği yapmaktadır. Aslında Mücevher Tasarımı okumasına rağmen eğitimini aldığı mesleği yapmamakta ve modellik yapmaktadır.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 11 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın