Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Göz6 Nasıl Bir yarışma. Göz6 Başvuru Göz6 Nedir.

Göz6 Nasıl Bir yarışma. Göz6 Başvuru Göz6 Nedir.
Göz6 Nasıl Bir yarışma. Göz6 Başvuru Göz6 Nedir.

Göz6 Nasıl bir yarışma 8 erkek ve 8 kadın yarışmacının birbirleri ile ve daha sonra çift olarak yarışacağı bir yarışmadır. Göz6 yarışmasının sonunda 1 bayan ve 1 erkek yarışmacının kazanacağına göre sona kalanlar Survivor ‘a katılacak ilk başta rakip olan bayanlar ve erkekler bana kalırsa daha sonra birbirlerini tanıdıktan sonra çift olup strateji geliştirecekler. Göz6 4 Ay boyunca aynı evde göz altında olacaklar.

Göz6 Başvuru yarışma başladı başvurular devam ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum ama göz6 başvuru sayfası BURADA ulaşabilirsiniz.

Göz6 Nedir Göz6 yani Göz Altı yarışması nedir diyelim tv8 de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın yine Türkiye’ye getirdiği eğlence ve yarışma programıdır 8 Erkek ve 8 Bayan karşılıklı yarışacak ve sona kalan  1 erkek ve 1 Bayan yarışmacı direk olarak survivore katılma hakkı kazanacak. Göz6 Evi dışarıya kapalı ve sadece para kazanmak için Taksicilik yapacaklar Esnaflıkta bakalım nasıl olacaklar.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 12 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın