Güldüy Güldüy Çocuk Show 1. Bölüm Komik Anlar full

Güldüy Güldüy Çocuk Show 1. Bölüm Komik Anlar full
Güldüy Güldüy Show Çocuk  Programı 1. Bölüm’de çok ilgi gördü. Ali Sunal yerini  Kıs Kardeşi Ezo Sunal’a devretti. Güldür Güldür Show’un çocuk programı olarak hazırladığı Güldüy Güldüy Show Çocuk programının en komik sahneleri  izleyicileri kahkahalara boğdu. Güldüy Güldüy çocuk show 1. bölümÖzellikle ilk başta evde unuttuğu dosyaları annesini arayarak e-mail atmasını söyleyen Hüseyin’in  yaşadığı komik olaylar .Anne Bilgisayarı aç Bana email at Pencere aç dediğinde Mutfak penceresini açan Aysel teyze dosyayı camdan aşağı atıyor. Güldüy Güldüy Show çocuk 1. Bölüm ‘de e-mail  gönder diyen Hüseyin’e komşunun kızı Bahriye var sana meyilli onuna göndereyim demesi basitte olsa çocukların canlandırması çok komikti.

Güldüy Güldüy Show Çocuk eğlenceli skeçlerinin yanı sıra sürpriz konukları ile de izleyenleri şaşırtacak ve eğlendirecek. İlk bölümde kardeşini yalnız bırakmayan Ali Sunal geceye damga vuracak ve koltuğunu sembolik olarak Ezo Sunal’a devredecek. Çocuklarla diyalogu ve yaptığı müdahaleler ile herkesi kahkaha krizine sokan Ali Sunal, çocukluğu hakkında hiç bilinmeyen soruları da yanıtlayacak. Güldüy Güldüy Show Çocuk’un diğer konukları ise genç müzisyen Gülçin Ergül, Mauel Reina ve oğlu Ali ile yaptığı şovlar ile herkesi kendine hayran bırakan köpek Max.

BKM,BKM Online,Güldüy güldüy,güydüy güydüy,güldür güdür çocuk,güydür güydür çocuk,gulduy gulduy,güldüy güldüy 1,okul servisi,okul skeci,servis skeci,okul servisi skeci,servisli skeç,okullu skeç,1 temmuz cuma

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 7 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Güldüy Güldüy Çocuk Show 1. Bölüm Komik Anlar full (2 Yorum)

%d blogcu bunu beğendi: