Haftaya Kısmetse Olur Dedikoduları – Batuhan Nur’u mu öpmüş

Haftaya Kısmetse Olur Dedikoduları – Batuhan Nur’u mu öpmüş

KISMETSE OLUR YENİ DEDİKODULAR … 

GELECEK HAFTA ÖDÜL YEMEĞİ :
GELECEK HAFTA NUR VE ESER BİRİNCİ OLDU! NUR ÖDÜL YEMEĞİNE BATUHANI GÖTÜRDÜ!! ESER İSE YEMEĞE CANSELİ GÖTÜRDÜ! VE NUR VE BATUHAN ÇİFTİ BİRAZDA YAKINLAŞTI! BATUHAN NURA BAZI AÇIKLAMALARDA BULUNDU!! NUR DAHA SESSİZDİ! BATUHANI DİNLEMEYİ TERCİH ETTİ! CANSEL VE ESER ÇİFTİ HERZAMAN OLDUĞU GİBİ ROMANTİK BİR YEMEK YEDİ!ali sundu geri döndü tankut elendi
💥VE BOMBA!! ALİ SUNDU DAMATLAR EVİNE GİRİŞ YAPTI!! AMA ÇOK BÜYÜK BİR KAVGA OLDU!! ÇEKİME ARA VERİLDİ VE ALİ SUNDU YARIŞMAYA GERİ GELMEDİ! ALİ SUNDU ADNAN İLE KAVGA ETDİ! TÜM ERKEKLER ALİ SUNDUNUN ÜZERİNE GİTTİ! MURAT KONUSU YÜZÜNDEN TARTIŞTILAR!! VE ALİ SUNDUNUN GİRİŞİ ERTELENDİ! APAR TOPAR YENİ ADAY ÇAĞIRILDI! YENİ ADAY CEYDAYA GELDİ!! YAKIŞIKLI BİRİSi. birde aramızda kalsın nur ve batuhan öpüşmüş öyle diyorlar doğrumu kız acaba bilen varmı bilen varsa bir şey etsin yorum bıraksın yani anacım.

 

Haftaya pazar günü izleyeceğimiz yayında Tankut elenecek. Yerine Turgay isimli yeni aday Ceyda için elinde çiçekle gelecek. Hesabı @turgaytepeofficial. Turgay, Ceyda’ya daha önceden sosyal medya üzerinden mesaj gönderiyordu. Haftaya pazar izleyeceğimiz yayında Ceyda çok olumlu gibi gözükmese de, ikili arasında pazartesiden itibaren ilişki başlayabilir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 31 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla