Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Hanife İle Umut Evlen Benimle

Hanife İle Umut Evlen Benimle
Esra Erol ‘Evlen Benimle nin unutulmaz ikilisi Umut ve Hanife Zühal Topal’da tekrar bir araya geldiler.

Esra Erol Evlen benimle ile FOX TV den ATV ye gelen Hanife Umuduna kavuşmak içinmi bilinmez FOX TV ye tekrar döndü.Zuhal Topal’la Evlen Benimle ‘de Tekrar taliplerini aramak için çıkan Hanife eski aşkı Umut ile orda kozlarını paylaşıp reytinglere katkı sağlıyor.

Hanife Gürdal yani evlilik programlarının şirin ve sinir kızı Hanife ‘nin Soyadı Gürdal   Küçük yaşta sazını eline alıp taliplerini arama yoluna çıkan Hanife ilk olarak Esra Erol ile Evlen Benimleye gelip Umut Yılmaz ‘a talip olmuştu Zuhal Topal Umut un Soyadı ” Yılmaz ” .Umut ,Hanife ‘yi geri çevirip ret edince  Hanife ‘de artık inadına mı bilinmez Locaya demir atıp yeni taliplerini beklemeye koyuldu.

Bir Rivayete göre Esra Erol Hanife’yi kovdu  Hanife de Zühal Topala gidip abla evlendir ben diye yalvardı Rivayet bu ya Zühal Topalda gel kızım seni baş göz edeyim dedi. Bana kalırsa Transfer oldu Hanife dediğim gibi Tabi EŞEK ADAM olarak fikrim bu Zühal Topal Hanımefendi Reytinglerine Reyting Katmak için Trol adaylardan bıkıp Hanife ile Umut‘u Kapıştırmak için transfer etti başarılıda oldu Google de aramalarda Hanife ile Umut aranma rekorları kırıyor neredeyse Rus Uçağının düşürülmesini bile ikinci plana attılar.

Hanife Gürdal :müslüman -izmir – rap – yengeç

Umut Yılmaz : İzmir Hiç Evlenmedi ,Evlendirme programında nişanlanıp ayrıldı

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 7 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hanife İle Umut Evlen Benimle (1 Yorum)

  1. Bartın merkezden ben Maria Kim. Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, sağolun 16-03-2016 17:20:01