Hanife İle Umut Kavhaltıda- Zuhal Topal Hanife ile Umut

Hanife İle Umut Kavhaltıda- Zuhal Topal Hanife ile Umut
Ekranların En eski Evde kalmışları olan Hanife ile Umut yani Hanife Gürdal ile Umut Yılmaz diyelim Kahvaltıya birlikte gittiler. Bahar Ayları geldi yine tüm programlar gibi evlilik programları da reyting kaygısından ne yapacağız derken Zuhal Topal Evlen Benimle imkansız aşklar planını yaptı ve reyting toplamaya çalışıyor.İmkansız aşklar kim? Hanife ve Umut ,Mehmet ile Cansu, Sevgi ve Talipleri Gece eğlencelerinde kara yağız Birkan’ı getirip Sevgi al sana Kadir inanır hadi Al yazmalım filmini yeniden yazalım diyen Zuhal Topal ,Hanife İle Umut ‘u birleştirecek mi? Bize ne 🙂 Daha düne kadar bir birlerine demedikleri neredeyse kalmayan Umut İle Hanife neden şimdi yeniden birbirlerine talipler ne Aşk ne Para Reyting reyting buda eşittir yine para oluyormuş. Hanife ve Umut birlikte Gittikleri Kahvaltı resimleri Görüntüleri Fotoğrafları .

İşte Aradığınız Konu  Var mısınız Yok musunuz 29 Ekim Zuhal Topal Eşi ve Tüm Loca Yarıştı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Hanife İle Umut Kavhaltıda- Zuhal Topal Hanife ile Umut (4 Yorum)

  1. Sizlerene yalancılar birkere onlar birbirlerini çook seviyorlar bu da basbaya ortada körmüsünüz be arkadaşlar tamamı.

  2. Hanife zuhalde Umut esrada birbirlerine gönderme yapıyorlar ve çağrıyla sevginin düğününde birbirlerine kaş göz işareti yapmışlar bu ne anlama geliyor sizce bence bunlar sevgili…

  3. Umut nereye gidiyon sanki bizde salağız anlamıycağız yoksa hanifeyle evlenicekmisin bence evet hadi hayırlısı.

Araç çubuğuna atla