Hanım Köylü 5. Bölüm Saklıköy Evleri – Saklı köy Nerede ?

Hanım Köylü 5. Bölüm Saklıköy Evleri – Saklı köy Nerede ?
Hanım Köylü Dizi’si 5 Bölüm Oldu Hanım Köylü Dizisi şen Şakrak köylülerin olduğu bir yer yada Ekranlarda biz öyle görüyoruz.Hanım Köylüler Saklıköy de yaşayan kendi hallerinde insanlar diyemiyeceğiz pekte kendi halinde değiller gibi Hanım Köylü dizisine bakılınca. SAKLIKÖY ‘ün kendine has gelenekleri var köyün güzel kızlarını kesinlikle dışardan gelene vermiyorlar ha veriyorlar ama dışardan gelen kişi Saklıköy’lü olacak ve orada yaşacak .İşte Hanım köylü Dizisi adını burdan alıyor hali ile Saklı Köy’den kız almak istersen Hanım Köylü oluyorsun.

Peki Hanım Köylü Dizisindeki Saklı Köy gerçekten var mı? Evet var ,5. Bölümü yayınlanacak olan Hanım Köylü dizisindeki Saklıköy Antalya’da Konya ALtına Bağlı Hisarçınar köyünün bir mahallesidir. Saklı Köy Antalya ve Alınyaka Yolunun arasında 11. kilometre ‘sinde bulunur. Konya Altı Sahiline’De 10-20 dakika mesafededir. Saklıköy evleride  dizideki kızları kadar güzel ve kendine hasdır. Saklıköy de her evin kendine ait bir yüzme havuzu vardır.Yani Turistlik olarak kiralanan evlerde diyelim Saklıköyde Tatil yapmak İçin            TIKLAYINIZ

 

İşte Aradığınız Konu  Karısını keserle öldürdü
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 21 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla