Hasret KIMNA Nasıl Öldürüldümü ? Nasıl Öldürüldü?

Hasret KIMNA Nasıl Öldürüldümü ? Nasıl Öldürüldü?
27 Kasım Cuma Günü Müge Anlı ile Tatlı Sert  Her zaman olduğu gibi Mucize gerçekleştirdi.6 Aylıkken Evlatlık verilen Ümit SAĞLICAK ve Annesi  Mebruke Hanım 53 yıl sonra kavuştu.Müge Anlı nın ekibi ile Ankara Çubuk Huzur Evine gidip 53 yıldır görmediği annesine kavuştu. Annesi ile tıpa tıp benzeyen Mebruke Hanım duygusal anlar yaşattı.Ümit Hanım  Annesi ile ilk Buluşmasında ilk dünyaya geldiğim gün gibi hissediyorum dedi. Annesine ne zaman Evlendin diye sorunca Annesi Mebruke Hanım bana ayıp şeyler soyma dedi ve herkesi güldürdü.

Fransa’da yaşayan Ümit Hanım Türkiye’ye gelip Müge Anlı ile Birlikte Annesini arayıp buldu.Ümit Hanım evlatlık verilmeden önce Adının Necmiye olduğunu öğrendi.Annesini Bulduktan Sonra hiç tanımadığı  kız kardeşleri   canlı yayında buluştu Ümit Sağlıcak, Ablası Sevim Ünlükal ve Güler Demircan ile 53 yıl sonra Buluştu.

Müge Anlı ‘da Telefon dolandırıcıların nasıl çalıştığının görüntülerini yayınladılar.Bir parkta oturmuş Elinde telefon ve uyuşturucu içerken birilerini arayıp kendini polis olarak tanıttıktan sonra para isteyen dolandırıcılar deşifre edildi.

Ahmet Çam ‘ı dinlendiren Müge Anlı Hasret KAMNI olayını araştıryor. Balıkesirde Kayıp olan Hasret Kımna Aynı Yerde bulunan Ceset Hasrete Ait olduğu düşünüldü ve Katili aranıyor.Üvey Annesinin Kardeşi Yalçın üzerinde durulan olayda Katil Kim diye sorulmaya başlandığına göre Hasret Öldürülmüş olduğu kesinleşmiş gibi. Hasret Kımna Cinayeti Çözüldümü? Hasret Kımna Kim? Hasreti kim öldürdü?Aile Balıkesir Çingenlerimi?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 28 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: