Hayat Şarkısı 4. Bölüm – Beni buraya bağlayan sensin Melek!

Hayat Şarkısı 4. Bölüm – Beni buraya bağlayan sensin Melek!
Hüseyin, Mudanya ’daki fabrika ziyaretlerini arttırıyor ve her vesile ile Melek ’in lokantasına uğruyor ve ikili gün geçtikçe biraz daha birbirlerine yakınlaşıyor., Hayat Şarkısı 4. Bölüm – Beni buraya bağlayan sensin Melek! esekadam.com farkıyla sizlerle.

sosyal medya da : HAYAT ŞARKISI İLE DEVAM EDELİM… Ben ilk 3 bölümünü de izledim. Gerçekten çok güzel bir dizi. Hatta ilk bölümünü izleyince, tüh Kanal D bu diziyi salı gününe koyarak yazık etmiş dedim… Ancak Dizi Primetime’da düşük bütçesine rağmen Eşkiye Dünya’ya Hükümdar Olmaz ve Survivor’ın ardından üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attı… Senaryosu ve oyunculukları süper. Bazı roller bazı oyuncuları zirveye taşır. Bu dizide de Burcu Biricik oyunculuğunun zirvesine çıkmış. Rol Burcu’ya cuk oturmuş. Ahmet Mümtaz Taylan ise beklendiği gibi yine döktürüyor. Ecem, Birkan, Tayanç tüm oyuncular rollerinin hakkını veriyorlar… Tabiki EDHO varken ben bu diziyi izlemem. Ancak sonradan fırsat bulduğum anda izliyorum… Dizinin gösterdiği başarı beklentilerin çok üstünde. Usta oyuncularla bezeli bu dizi ekibini baştan aşağı bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum…. Gelelim ücretlere… BURCU BİRİCİK : 35 bin… BİRKAN SOKULLU : 32 bin… AHMET MÜMTAZ TAYLAN : 27 bin… TAYANÇ AYAYDIN : 19 bin… ECEM ÖZKAYA ÜSTÜNDAĞ : 17 bin… Aydan Taş, Olgun Toker, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu ve Pelin Öztekin gibi birçok usta oyuncuyu kadrosunda barındıran dizinin diğer oyuncularıda bölüm başı 2 bin ile 11 bin lira arası alıyor. Ücretler bürüt üzerinden…. 5 BÖLÜMLÜK YAPILAN ANLAŞMA 2. BÖLÜM SONUN DA GELEN REYTİNGLERDEN SONRA 13 BÖLÜME ÇIKARILDI. AYRICA OYUNCULAR 5. BÖLÜMDEN SONRA ÇOK İYİ BİR ZAM ALACAKLAR….. NE DİYELİM BU GÜZEL DİZİ UMARIM BAŞARISINI SÜRDÜRÜR ve KALICI OLUR.

 Gerçekten çok güzel bir dizi. Hatta ilk bölümünü izleyince, tüh Kanal D bu diziyi salı gününe koyarak yazık etmiş dedim… Ancak Dizi Primetime’da düşük bütçesine rağmen Eşkiye Dünya’ya Hükümdar Olmaz ve Survivor’ın ardından üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attı… Senaryosu ve oyunculukları süper. Bazı roller bazı oyuncuları zirveye taşır. Bu dizide de Burcu Biricik oyunculuğunun zirvesine çıkmış. Rol Burcu’ya cuk oturmuş. Ahmet Mümtaz Taylan ise beklendiği gibi yine döktürüyor. Ecem, Birkan, Tayanç tüm oyuncular rollerinin hakkını veriyorlar… Tabiki EDHO varken ben bu diziyi izlemem. Ancak sonradan fırsat bulduğum anda izliyorum… Dizinin gösterdiği başarı beklentilerin çok üstünde. Usta oyuncularla bezeli bu dizi ekibini baştan aşağı bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum…. Gelelim ücretlere… BURCU BİRİCİK : 35 bin… BİRKAN SOKULLU : 32 bin… AHMET MÜMTAZ TAYLAN : 27 bin… TAYANÇ AYAYDIN : 19 bin… ECEM ÖZKAYA ÜSTÜNDAĞ : 17 bin… Aydan Taş, Olgun Toker, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu ve Pelin Öztekin gibi birçok usta oyuncuyu kadrosunda barındıran dizinin diğer oyuncularıda bölüm başı 2 bin ile 11 bin lira arası alıyor. Ücretler bürüt üzerinden…. 5 BÖLÜMLÜK YAPILAN ANLAŞMA 2. BÖLÜM SONUN DA GELEN REYTİNGLERDEN SONRA 13 BÖLÜME ÇIKARILDI. AYRICA OYUNCULAR 5. BÖLÜMDEN SONRA ÇOK İYİ BİR ZAM ALACAKLAR….. NE DİYELİM BU GÜZEL DİZİ UMARIM BAŞARISINI SÜRDÜRÜR ve KALICI OLUR.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 3 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: