İşte O yeni Şaka Programı “O Bana Çok Benzer”


İşte O yeni Şaka Programı “O Bana Çok Benzer”

Armağan Çağlayan’ın yapımcılığını üstlendiği “O Bana Çok Benzer” Şaka Programı Show TV ekranlarında.Ünlü isimler Şaka yapmak için Satıcı oldular müşterileri kandırdılar.O Bana Çok Benzer Şaka yarışması ne zaman ? Cumartesi 21:45’de.Her Cumartesi Show TV ekranlarında yayınlanacak olan O Bana Çok Benzer şaka programı Fragmanı izlemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 16 Temmuz Cumartesi O Bana Çok Benzer Başlıyor   armağan çağlayan o bana çok benzer

ABD’nin en çok izlenen programlarından “I Get That a Lot”ın Türkiye uyarlaması olan “O Bana Çok Benzer” de Türkiye’nin en ünlü isimleri, günlük hayatta karşımıza çıkan işlerde çalışacak ve gelen müşterileri şakalayacak. “O Bana Çok Benzer”in her bir bölümünde ünlü isimleri, satış görevlisi, aktar, kasap, kasiyer gibi işlerde göreceğiniz programda;  12 gizli kamera ve her yere gizlenmiş 24 mikrofon sayesinde de alışverişe gelen müşterileri satıcı olduklarına inandırarak eğlenceli zaman geçirecekler.

Yapımcılığını Armağan Çağlayan’ın yaptığı “O Bana Çok Benzer” Cumartesi günü saat 21.45‘te Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

 

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  "I Get That a Lot” O Bana Çok Benzer Ne zaman 1. Bölüm Fragmanı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 10 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İşte O yeni Şaka Programı “O Bana Çok Benzer” (1 Yorum)