İzdivaç Programları Artık Bir Birbirlerine Kız İstemeye Gidecekler. Esra Erol -Zuhal Topal -Seda Sayan

İzdivaç Programları Artık Bir Birbirlerine Kız İstemeye Gidecekler. Esra Erol -Zuhal Topal -Seda Sayan
Evlilik Programları Ekranların vazgeçilmez programlarının en başında olan izdivaç programları aha buraya yazıyorum artık kanallar arası kız isteyecekler. Esra Erol,Seda Sayan ve Zuhal Topal ha birde Kısmetse olur var ama dediğin şey Kısmetse Olur’da zor olur.

"SPONSOR REKLAM"

Biliyorsunuz  Zuhal Topal’la evlen benimle programı FOX TV de iken Esra Erol  ve Seda Sayan ile atışıyorlar ve sürekli birbirlerini yerin dibine sokuyorlardı ama Zuhal Topal şimdi  Star TV ye geçtiği için artık araları iyi olur . Neyse Bu programlarda sürekli gelin ve damat adayları sürekli program değişiyor ve ordan oraya mesajlar gönderiyorlar ,Hanife ‘yi seven Esra Erol’dan sesleniyor  Melis Zuhal Topal’dan bağırıyor Esra Erold’daki adayı çağırıyor Mehmet Bağırıyor Sevgi  Çağrı kanal kanal gezip nikah yapıyor. Bunların hepsinin olduğu bir zamanda neden kanallar arası kız isteme olmasın . Bence  Locadan  ağır topları alıp başka İzdivaç programları kendi araların da kız istesinler nasıl fikir ? Ama ALLAH için Flash tv bunun dışında kalsın 🙂

İşte Aradığınız Konu  6 Ocak 2016 Kısmetse Olur Kız isteme
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 31 Ağustos 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla