Kar Tatili Hangi İllerde Okullar Tatil – Samsun ,İstanbul, Tokat

Kar Tatili Hangi İllerde Okullar Tatil – Samsun ,İstanbul, Tokat
19 Ocak Okullar tatil mi? İstanbul’da kar yağışı nedeni ile 18 ocak Pazartesi 2016 okullar tatil edildi. 19 Ocak Salı günü Okullar Tatil mi? Her zaman olduğu gibi istanbul valisi Vasip Şahin twitter da kar tatili uyarısını bekleyen öğrenciler Vali Vasip Şahin’e birbirinden ilginç twitler atıyor @vasipsahin kar tatili yüzünden bir çok takipçi kazandı  #kartatili .İstanbul da 6 Gün kar var istanbul’un trafiğinide göz önünde bulunduran yetkililer kar tatili hesapları yapmaya başladı.

        İSTANBUL KAR MANZARASI   
T.C. İstanbul Valiliği | BASIN DUYURUSU
istanbul.gov.tr
Shared by vasipsahin, NiranUnsal13
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre; ilimizde devam eden kar yağışının yarın sabah saatlerinden itibaren etkisini azaltacağı, öğle saatlerinden itibaren ise ilimizi terk edeceği tahmin edilmektedir. Bu sebeple 19 Ocak 2016 Salı günü hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağı değerlendirildiğinden okullarımızda eğitim faaliyetlerine devam edilecektir.

Vasip Şahin Kar tatili

VASİP ŞAHİN TWITTERDA GÜNÜN EN POPÜLER ADAMI

Sosyal medyada öğrenciler Vali Vasip Şahin’in twitter hesabını sıkı takibe almış durumdalar. Vali Vasip Şahin’den bir gün daha kar tatili isteyen öğrenciler esprili mesajlar atıyorlar. Vali Vasip Şahin hızla TT listesine girerken birbirinden ilginç twitler ve capsler sosyal medyada dönüyor.

istanbul kar , kar tatili ankara , kar tatili istanbul ,meb kar tatili 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: