Kars hava durumu – Buraya Yaz Gelirmi Abi ? Kars’ın Havası 19 Ekim

Kars hava durumu – Buraya Yaz Gelirmi Abi ? Kars’ın Havası 19 Ekim
Kars hava durumu – Buraya Yaz Gelirmi Abi ? Kars’ın Havası.

Türkiye’mizin Güzel ili Kars ,Kars’da Hava Nasıl olacak Ekim ayında Kars havası Bugün 19 Ekim 2016 Çarşamba Kars Hava Durumu şuan saat sabahın saat 7.si Kars’da Hava Durumu  0°  derece

Türkiye’nin bugün ortalama sıcaklığı Sabah Saatinde 10-15 iken Kars ‘da 0° derece Kars Hava Durumu Bu Hafta  Aşağıda Karsın Bu Hafta hava durumunu görebilirsiniz.

Kars’ ilinde birgün sabah saatlerinde taksiye binmiş taksiciye sormuştum Abi Buraya ne zaman yaz geliyor diye 35 yaşındayım yaz görmedim demişti ah eski günler ah 🙂 Ekinler Adana’da neredeyse iki kere hasat edilirken Kars’ın havasından dolayı bazı yıllar ekinler olamdan hasat edilip hayvan yemi olarak kullanılıyormuş. Neyse gevezeliği Bırakalım’da Kars Havası Bu hafta Nasıl olacak aşağıdaki resimde bakabilirsiniz. Yalnız bakın ama inanmayın Malum Kars havasına güvenilmez siz ordaki rakamlardan 5 derece düşük olarak dikkate alın. Yağış, doğu bölgeleri esir aldı. Bazı yerlerde yağmur yerini kara bıraktı. Sıcaklığın sıfırın altına düştüğü Kars ve Erzurum‘a kar yağdı. Önceki gece başlayan kar yağışı nedeniyle 2 kent beyaz örtüyle kaplandı. Kars ve Erzurum’da kar kalınlığı 10 santimetreye ulaştı. Araç sürücüleri trafikte zorluk yaşadı. Antalya Alanya’de ise ceviz büyüklüğünde dolu yağışı vatandaşa zor anlar yaşattı. Dolu yağışıyla birlikte denizde hortum çıktı. Bir süre denizde ilerleyen hortum daha sonra yok oldu..

Kars Hava Durumu:

19 Ekim Kars Hava Durumu
19 Ekim Kars Hava Durumu

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 19 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla