Kayıp Çocukların Ailelerine Çirkin Tuzak

Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde 85 gün önce kaybolan 8 yaşındaki

Kayıp Çocukların Ailelerine Çirkin Tuzak <p>Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde 85 gün önce kaybolan 8 yaşındaki

Reşadiye’nin Çermik Mahallesi’nde oturan Adile ve Ömer Erol çiftçinin çocukları Bayram ile komşuları Nafize ve İbrahim Taşçı çiftinin çocukları Dursun Kağan, geçen yıl 29 Aralık tarihinde saat 09.00 sıralarında evlerinden oynamak için dışarı çıktıktan sonra ortadan kayboldu.

Bayram ve Dursun Kağan, evlerine dönmeyince, AFAD ve jandarma ekiplerinin de katılımıyla günlerce arama, polis ekipleri ise yüzlerce kişinin ifadesine başvurdu.

İlçeye giriş çıkış yapan 4 bin aracın incelendiği tüm çalışmalara rağmen, çocuklar bulunamadı. 85 gündür kayıp olan çocukların aileleri, geçtiğimiz hafta çocukları bulana 100 bin lira para ödülü vereceklerini açıkladı.

Bu açıklamanın ardından il dışından bazı kişilerin her iki aileyi aradıkları bildirildi. Ancak arayan kişilerin bir kaçının ise aileyi dolandırmak istediklerini öğrenildi. Bu kişilerin, “Çocuklarınız yaşıyor ve nerede tutulduklarını biliyoruz. Parayı hesabımıza yatırdığınız takdirde yeri söyleriz” dedikleri bildirildi. Her iki aile ise gelen bu telefonlar sonrası durumu emniyet yetkililerine bildirdi. Polis ise aileyi bu tür dolandırıcılara karşı uyararak, inceleme başlattı.

, Kayıp Çocukların Ailelerine Çirkin Tuzak

Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde 85 gün önce kaybolan 8 yaşındaki esekadam.com farkıyla sizlerle.

İşte Aradığınız Konu  Umut'un Yeni Talibi Songül Hanım, 4 Saat evli kaldım . Zuhal Topal Evlilik Programı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Bugün Eklendi: 23 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla