Kertenkele Dizisi Yeni Bölüm ‘leri Hafıza Kaybı

Kertenkele Dizisi Yeni Bölüm ‘leri Hafıza Kaybı
Kertenkele Dizisi “Kertenkele” Hafızasını kaybetti 1 sene önce bomba patlaması sonucu hastaneye kaldırılan Kertenkele hastanede tesadüf buya Ahmet Şimşek adında aynı kendisine benzeyen bir Din öğretmeninin ağaçtan düşmesi sebebi ile hastaneye kaldırılıp ölmesiyle hastanede karışırlar asıl kertenkele komadan 1 sene sonra uyandığında hafızasını kaybetmiş olarak uyanır ve bir anda kendisini hastanede dosyaları karıştığı  Ahmet Şimşek’in evind ebulur olaylar bu şekilde devam eder.

Melis ve Kertenkele karşılaşır İlk başlarda Melis ,Zehra’ya Kertenkelenin yaşadığını söyler ama buna ianmazlar Melis’i Zehra’yı kandırmakla suçlarlar .Kertenkele ile Melis arasında daha sonra duygusal bağ oluşur.Zehra’nın durumu öğrenmesi ile Melis’i Takip etmeye başlar.Ama Ahmet Şimşek Yani Kertenkele Melise Aşık olmuştur kafasını bir yere vurduğunda veya bir şok yaşadığında tekrar kertenkele olup Zehra’yı aramaktadır. İlginç ve Komik olaylar ile Kertenkele Dizisi  ilgi ile izleniyor.

Ama Bana Kalırsa Zehra Diziye hiç uymuyor Melis daha güzel ve izlenebilir Kertenkele’ye uyuyor Zehra kötü kadın müzeyyen gibi. Her Cumartesi ATV Ekranlarında.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 14 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: