Kim Elendi ? Kimler Koruma Altına Alındı Kısmetse Olur -21.11.2015

Kim Elendi ? Kimler Koruma Altına Alındı Kısmetse Olur -21.11.2015
Kim Elendi ? Kimler Koruma Altına Alındı Kısmetse Olur -21.11.2015

21 Kasım Kısmetse Olur  Eleme Günü Neler oldu Final Günü eleme de heyecanlı dakikalar yaşandı Ayça ile Emre arasında Cansel Yüzünden çıkan  atışma eleme anında sürekli devam etti Mehtap ile Cansel arasındaki koruma yarışmasını Cansel Kazandı Erkekler ikinci olarak Cansel’i koruma altına aldı.Ayça Beğen Halkın SMS oylarıyla koruma altına alınmıştı Cansel Çördük ise Damat Adayları tarafından bu hafta koruma altına alındı. Damat Adaylarında ise Halk Tarafından Emre Koruma altına alınmıştı gelin adayları ise Tankut ‘u Koruma altına aldılar.

Cansel ve Erdem Aşkı için arkadaşları Cansel ‘i koruma altına aldı bu arada ufak çaplı bir kıskançlık krizi yaşandı Ayça ,Emre’nin Cansel ‘i koruma altına almasına tavır yaptı ve sözlü kapışma yaşadılar. Genel Müdür Burçak Hanım “Burçak İmre” ne kadar maço erkek sevmem desede Serhan’ı  koruması dikkat çekmeye devam ediyor acaba Serhan ile Burçak arasında kıvılcım mı var sorusunu akıllara getiriyor. Bu hafta Elenen isimlerden geri gelecek kimler Damatlar evine geri girecek. Adnan, Serhan, Önder   aday gösterildi. Ceyda ,Adnan gelsin Dediği için Ercan gülümseyerek baktı. Ayça ,Mehtap,Melis,Duygu ,Cansel Burçak Eser Gelsin Dedi .

"SPONSOR REKLAM"

Gelin Adayları  Arasında Bu Hafta Koruma Altındaki iki İsim : Ayça & Cansel

Damat Adayları Arasında Bu Hafta Koruma Altındaki İki İsim: Emre & Tankut

21 Kasım Final Kısmetse Olur ‘da Kim Elendi.

Gelin Adaylardan Elenen İsim : Burçak Elendi

Damat Adaylardan Elenen İsim: Yasin Elendi 

Eve Yeni Katılan isim Damat Adaylarından Eser Oldu Eser Geri dönüyor . Eve Tekrar Gelmesi için oylanan Geli Adayı ise DANIELA  (dani) Oldu dani geri dönüyor.Yasin nin nişanlısı Melekmi Oldu Daniela mı Sermin’mi

İşte Aradığınız Konu  Gardırop Savaşları 7 Ekim Cuma Kim Elendi. "Sonbahar Düğünü".

Az sonra

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 21 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla