Kiralık Aşk 15. Bölüm Defne ve Yeni Güzel Sude Geliyor

Kiralık Aşk 15. Bölüm Defne ve Yeni Güzel Sude Geliyor




Kiralık Aşk Dizisi Oyuncusu Elçin Sangu Nam-ı diyar DEFNE İlk yayınlandığı bölümden beri  türk halkının beğenisini kazandı .

Dizideki saf ve açık sözlü defne Elçin Sangu  farklı bir güzel olması sebebiyle eminimki Genç erkeklerin sevgilisi oldu.Fakat sosyal medyadaki hayranlarına bakılırsa bayanların beğenisini daha çok kazanmış. Binlerce facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde bayanların profil resminde bulunan defne (elçin sangu)  rol aldığı diğer dizilerden daha çok hayran topladı kiralık aşk dizisiyle.

youtube’de Defne veya Elçin Sangu makyajı videoları izlenme rekorları kırdı, Elçin Sangu Fan sayfası Defne & Ömer Paylaşımları Kısaca Kiralık Aşk adı altında paylaşımlar tm interneti sardı.

Bizde Bu Güzel Kızın birkaç resmini ve tanıtım videosunu yayınlayalım dedik. Eşeklik etmedik Umarım )

Gerçi 15. Bölüm Kiralık Aşk yeni gelişmelerle 2 ekimde fırtına gibi esecek gibi.

Neriman Hanımın Güzel Kızı Sude Geliyor. Sude Defnenin pabucunu dama Atarmı bilinmez ama Erkek Hayranlarını ikiye bölecek türden bir güzel:) Küçük Yalancılar dizisinin sempatik ve güzel oyuncusu Melisa Şenolsun  Nerimanın Güzel Kızı Sude Olarak geliyor . Sude İplikçi

Kiralık Aşk dizisinde rol alacak. Melisa Şenolsun Kimdir : (Neriman’ ın Kızı Sude)

Melisa ŞENOLSUN 1996 İzmir doğumludur. İStanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Gökçe Altan Ajans’ın kendisi için ayarladığı ilk proje ise Star Tv’nin yaz sezonunda en çok güvendiği ve reklamını yaptığı dizilerden olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisidir. Şuan Kiralık Aşk Dizisinde Sudeyi Canlandırmaktadır. 16. Bölüm Kiralık Aşk Bu Haftamıydı ?

 

Elçin Sangu Tanıtım Videosu

Ağa iki izmirli güzel bir diziye fazla gelir bence

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 26 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: