Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kiralık Aşk Yasemin Yani Sinem Öztürk Evleniyor

Kiralık Aşk Yasemin Yani Sinem Öztürk Evleniyor
Yasemin Yani Sinem Öztürk Tam Adı Gözde Sinem Öztürk Evleniyor ama Sinan ile Değil Mustafa Uslu ile  23 Mayıs’ta dünya evine girecek olan Güzel oyuncu Sinem ÖZTÜRK ‘ün bu 3. evliliği olacak. sinem-ozturk -yasemin

Nikah Sonrası Roma’da balayına çıkacak olan Yasemin yani Sinem Öztürk dizinin bazı sahnelerinde olmayacak  gibi. Sinem Öztürk  Dizide sinan ile evlenecek mi tam bilinmez ama gerçek hayatta evleniyor mutluluklar diliyoruz.

sinem öztürk düğünü

Sinem Öztürk ile Mustafa Uslu, 23 Mayıs’ta nikah masasına oturacak. Sürpriz nikahları için “Aşkımızın hikayesi” başlıklı özel görüntülü bir davetiye hazırlayan ikili, balayı için Roma’yı tercih edecek.

Güzel oyuncu, 9 Mart’ta arkadaşları vasıtasıyla reklam dünyasının başarılı ismi Mustafa Uslu’yla tanışmış ve çift ilk görüşte birbirlerine aşık olmuştu.

Sinem Öztürk, 9 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sinema-TV Bölümünden mezun oldu. 

Sinem Öztürk ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri | Dizi Oyuncusu

Sinem Öztürk hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

09.Ocak.1985 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 30

Sinem Öztürk nerede doğdu ve burcu nedir?

İstanbul ilinde dünyaya geldi ve burcu: Oğlak

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 18 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın