Kısmetse Olur 13 Mart Kim Çeki Aldı kim birinci Kim elendi.

Kısmetse Olur 13 Mart Kim Çeki Aldı kim birinci Kim elendi.
Kısmetse Olur 13 Mart Kim Çeki Aldı kim birinci Kim elendi. Kısmetse Olur 13 Mart Pazar elenen belli oldu.  13 Mart’ta en çok Adı yazılan Betülay BEtül AY ve Ali sundu Oldu Çeki Birinci olan Batuhan ALdığı için Elenmekten Ali SUndu Kurtuldu ve Yeni gelen Gelin Adayı Betül Ay Elendi. Nur Erkoç ve Batuhan Cimili 13 Mart,’ta Birinci Oldular ve Betül AY Elendi. 13 Martta eve yeni Gelen Mavi Saçlı Kız ise Tankut için geliyormuş. 6 Mart bitmeden 13 Mart izledik 🙂

"SPONSOR REKLAM"

Eser ve Cansel ise artık tamamen ayrıldı Canes Bitti artık . Bu arada Emre HAzal’ın adını yazıyormu yoksa başkasının adını yazıp bize gösterdikleri kısım Hazal’a sevgi notumu yolluyor yani kartın arkasını bize gösteriyor olabilir veya başka kart yazıp şaka yapıyordur çünkü Hazal ve Emre Ayrılmıyorlar ve Adınıda yazmıyor gibi.

 

İşte Aradığınız Konu  14 Şubat Kısmetse Olur Kim Elendi ? Boğaçhan Tuzcu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 4 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla