Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur 14 Aralık Pazartesi Kısmetse Olur Evinde Yeni Gelişmeler.

Kısmetse Olur 14 Aralık Pazartesi Kısmetse Olur Evinde Yeni Gelişmeler.
Gelinler ve Damatlar evinin düzenini değiştirecek olaylar ile Başlayan yeni Haftada Kısmetse Olur evinde neler oldu.

Gürkan Demirci yeni gelen futbolcu Gürkan yeni gelişmelerin üstüne gelmesi ile neler değişecek Ayça ve Emre ilişkisi kesin olarak bittimi Emre savaşmadan o büyük aşkını hemen bitirecek mi? Ayça ,Gürkan ile konuşurken sen olsan o görüntüden sonra terk edermiydin sorusuna Gürkan Hayır bırakmazdım diye cevap verince gelin adayları vaaavvvv diye tepti gösterdi.

Kırmızı oda Rekorunu bugün DANIELA kırdı gibi görünüyor yeni gelen Gürkan ,Tankut ve Ayçadan yeni ayrılan Emre ile kırmızı odada konuşan Daniela neler yapacak.Mehtap ile Duygu kavgasında Daniela Gelinler evini örgütlemeye başladı. Mehtap ile Duygu Murat için kavga ettiler ilk defa bu kadar Bağırdığını gördüğümüz Duygu hanım Murat ile Adım yanyana gelmesin dedi diye Mehtap’dan fırça yedi.Mehtap sinirlenip elindeki tabakları yere atıp kırdı ve Duyguyu tehdit etti. Olaya hemen el koyan Daniela Mehtap Çığrın dan çıktı haddini bildirmemiz lazım dedi.

İlk olarak Eser Kırmızı odaya gitti ve Tabiki Cansel’i çağırdı Kırmızı odaya giderken eli boş gittiğini söyleyen arkadaşlarına artık bir şey yok kalbimi vermişim daha ne vereyim diye cevap verdi.Kırmızı Odada Cansel Eser’i soru yağmuruna tuttu uğurlu rengini uğurlu rakamını en sevdiği yemek gibi sorular sordu.

Emre ile ayrılan Ayça evde sürekli kavga ederek birbirlerine laf sokarak günlerini gün ediyorlar.Gürkan ile gelinler evinde olanlar hakkında sorulan sorularda Emre Ayça’yı sordu.14 Aralık Kısmetse Olur

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 14 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın